fbpx

Xkodas

Išmaniosios spynos

Sertifikuotos išmaniosios spynos iš spynų ekspertų. Lietuvos klimato sąlygomis išbandytos spynos, kurias pristatome rinkai bendraudami tiesiai su jų kūrėjais.
Sulaukdami vis daugiau užklausų, kokia yra šarvuotų durų spynos keitimo kaina, mes pirmieji rinkoje pristatome šarvo durims tinkančią išmaniąją spyną U-Bolt Pro. Tai ne tik nepriekaištingas saugumas, bet ir patogumas,.
Išmaniosios durų spynos turi būti lengvai valdomos įvairaus amžiaus žmonėms, taip pat – saugios ta prasme, kad jų neatsidarytų naminiai gyvūnai. Ir žinoma – išmanioji durų spyna privalo saugoti nuo ilgapirščių. Visu tuo mes kruopščiai rūpinamės, testuojame spynas, siūlome gamintojams patobulinimus ir drąsiai Lietuvos rinkai pristatome tik išskirtinės kokybės ir patikimumas spynas. 
Spynų kaina priklauso nuo saugumo lygio, nuo funkcionalumo, medžiagų, iš kurių ji pagaminta. Kreipkitės į mus ir mielai patarsime, padėsime išsirinkti geriausią spyną. Jei pageidausite, sumontuosime visoje Lietuvoje. 
Jei užsiimate patalpų nuoma, domitės išmaniais praėjimo kontrolės sprendimais verslui – kreipkitės jau dabar. Bendradarbiaujame su viešbučiais, gamybos įmonėmis, valstybiniais partneriais. Sukaupta patirtis mums leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus ir užtikrinti, kad išmanūs sprendimai palengvintų gyvenimą, o ne taptų galvos skausmu. 
Atliekame profesionalius MONTAVIMO DARBUS VISOJE LIETUVOJE! Kreipkitės ir pritaikysime spyną Jūsų durims. 

Rodomi visi rezultatai: 19

Išmaniosios durų spynos geriausiomis kainomis gali būti pasiūlomos keliais būdais. Mes argumentuotai renkamės ne kiekybę, o kokybę. Pirmieji rinkai pasiūlėme Nyderlanduose sukurtą spyną BEE-LOCK P1. Tai vienintelė tokio tipo spyna, sertifikuota nepriklausomų Europos ekspertų. SKG sertifikatas ypač aktualus, kai norite drausti savo turtą, išmanius namus ar butą norite aprūpinti aukščiausius standartus atitinkančiais įrenginiais. 

Mūsų privalumas, kurį jau spėjo įvertinti ir klientai, yra siūlomos produkcijos išmanymas, testavimas, įsigilinimas į menkiausias detales. Išmanieji sprendimai, mūsų nuomone, kitaip ir negali būti diegiami. Kreipkitės asmeniškai ir mielai Jums patarsime, ką ir kodėl pasirinkti. 

Ieškote patikimos spynos?

Mes ne tik atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su vidaus ar lauko durų spynomis, bet ir pateiksime individualų sprendimą, nepriekaištingai atitinkantį Jūsų poreikius!

Atliekame profesionalius MONTAVIMO DARBUS VISOJE LIETUVOJE! 

Mūsų siūlomos išmanios spynos yra sertifikuotos, tinka net ir šarvo durims. Gera kaina ir nepriekaištinga kokybė garantuojama!

Tik kokybiškos spynos

Išmani durų spyna – tai puikus pasirinkimas tiems, kas vertina patogumą. Taip pat mes siūlome patikimumą, saugumą ir spynas, kurios puikiai tarnaus Lietuvos klimato sąlygomis. Visas spynas kruopščiai testuojame, tad galime pasiūlyti geriausios kokybės spynas tiek namams, tiek verslui.

Jokių papildomų laidų, o kai kuriais atvejais – net jokių baterijų. Bendradarbiaujame su išmaniųjų spynų gamintojais visame pasaulyje, tad mielai kreipkitės, jei ieškote spynos arba tiesiog reikia profesionalaus patarimo. Mielai padėsime.

Specialūs pasiūlymai užsisakantiems 2 ir daugiau išmaniųjų spynų!

Parsisiųskite BeeSecure

download beesecure

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!