fbpx

Xkodas

Patikimos išmaniosios spynos – aktualija ir ateities technologija

Televizijos galia išties dar yra viena didžiausių ir žinia iš plokščiųjų ekranų pasklinda greitai ir tikrai labai plačiai. Nors išmaniosios spynos yra šių dienų aktualija ir ateities technologija, būtent per LRT pasirodžius laidai apie jas pasijuto dar didesnis susidomėjimas. Ką aktualu žinoti?

Išmaniosios spynos vis dažniau pasirenkamos namų ar verslo saugumui užtikrinti. LRT laida „Vartotojų kontrolė” apžvelgia pačias įvairiausias temas, o paskutinė 2020-ųjų rugsėjo laida buvo skirta ne tik šviežiai žuviai ir gan liūdnai situacijai, kuri susiklosčiusi Lietuvos rinkoje, bet ir užraktams, spynoms, saugumui ir be abejonės – išmaniosioms spynoms. Pastaroji tema buvo kur kas pozityvesnė, nes vartotojai turi nemenką pasirinkimą, o laidoje kalbėję mūsų kolegos išties profesionaliai apžvelgė rinką. Smagu, kad kamera užfiksavo net ir mūsų įdiegtą spyną, žinoma norėjosi, kad būtų parodyta ir vienintelė sertifikuota išmanioji spyna, kurią pristatome rinkoje, tačiau reportažas profesionalus, informatyvus ir išties aktualus.
Buvo kalbama ne tik apie užraktus, bet ir apie duris. Mes nuolat akcentuojame, kad saugumas yra kompleksinis dalykas ir nors ne iš karto, bet reikia žingsnis po žingsnio įgyvendinti saugumo reikalavimus tam, kad galėtume patogiai ir ramiai gyventi. Kolegos akcentavo, jog svarbu rinktis sertifikuotus produktus – tiek kalbant apie duris, tiek ir apie išmaniąsias spynas.

Mes pateikiame išsamų išmaniojo cilindro P1 pristatymą, kuriame atsakome į daugybę aktualiausių klausimų ir pademonstruojame, kaip paprasta užtikrinti savo būsto ar verslo saugumą.

Išmaniosios spynos dar daug kam kelia daugiau klausimų, nei atsakymų. Stengiamės išsklaidyti visus mitus ir pateikiame kuo daugiau ir kuo smulkesnės informacijos. Turime privilegiją rinkoje pristatyti vienintelį sertifikuotą produktą, prie kurio kūrimo prisidėjome ir patys. Todėl turime pranašumą, nes pilnai atsakome už šio produkto kokybę, galime greitai ir profesionaliai sumontuoti spyną visoje Lietuvoje, teikiame pilną techninę priežiūrą ir patarimus tiek privatiems klientams, tiek ir verslams, pavyzdžiui, viešbučiams ar pan.

Galime greitai ir profesionaliai sumontuoti spyną visoje Lietuvoje.

Ką svarbiausia žinoti renkantis išmaniąją spyną?

 • svarbu įsitikinti, kad spyna yra saugi ir atitinka nepriklausomų vertintojų sertifikatus;
 • patariame atkreipti dėmesį į tai, ar spyna tinka Jūsų durims, ar nereikia vesti papildomų laidų ir pan.;
 • pasidomėkite spynos baterijų tarnavimo laiku ir galimybe jas greitai ir patogiai pakeisti;
 • įvertinkite, kas dažniausiai naudosis spyna ir ar konkreti spyna bus patogi šiems asmenims;
 • rinkdamiesi spyną užduokite kuo daugiau klausimų spynų specialistams, palyginkite kelis produktus.

Realus spynos pritaikymas ir nauda namams ar verslui:

 • • Spyna įgalina vykdyti klientų aptarnavimą nuotoliniu būdu net ir karantino metu.
  • Išmanioji spyna P1 puikiai tarnauja viešbučiuose ar trumpalaikės nuomos butuose.
  • Spyna leidžia priimti ir išduoti prekes kurjeriams – patogus ir patikimas sprendimas verslui.
  • Vienos mobiliosios programėlės pagalba galima patogiai valdyti ne tik spyną, bet ir kitus įrenginius, pavyzdžiui, daviklius.

Patogiausia įsigyti mūsų siūlomą išmaniąją spyną P1 elektroninėje parduotuvėje tik už 150 Eur jau dabar.

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!