fbpx

Xkodas

Išmanus namas gali tilpti vienoje programėlėje

Išmanusis namas ir jo saugumas

Sąvoka išmanus namas, išmanieji sprendimai ir dirbtinis intelektas vis dažniau minimi mūsų kasdieninėje kalboje. Ne tik minimi, bet ir sutinkami. Ar tai būtų išmani spyna, ar šildymo sistema, siurblys robotas – visa tai palengvina buitį ir gali būti valdoma labai paprastai. Kaip?

Mums, saugumo sistemų specialistams, išmanumas tarsi natūraliai prasideda nuo užraktų, įvairių daviklių, seifų ar panašių prietaisų, apie kurių egzistavimą tarsi susimąstome iš naujo, kai jie tampa vis saugesni, vis patogesni – išmanesni. Pavyzdžiui, spyna yra savaime suprantamas įrenginys, ja naudojamės bene kasdien. Bet, kai rinkoje atsiranda vis daugiau išmaniųjų spynų, kai raktai jau nebereikalingi tam, kad užtikrintume namų ar biuro saugumą, o svečius ar nuomininkus galima įleisti į patalpas tiesiog nuotoliniu būdu, natūraliai kyla ir klausimų, į kuriuos atsakymus mes mielai pateikiame.
Ar elektroninė spyna (labai dažnas naujo tipo spynos pavadinimas) yra patogi, ar ją galima valdyti mobiliuoju telefonu, ar jis saugi? Tai vieni pagrindinių klausimų, bet ne veltui sakoma, kad apetitas kyla bevalgant ir labai greitai vartotojai susidomi galimybėmis vienos programėlės pagalba valdyti ri daugiau įrenginių, o bene pagrindinis kriterijus – patogumas. Taip, tai svarbu, bet mes pirmenybę teikiame saugumui.

Vienintelė pagal SG sertifikatą sertifikuota spyna – išmanusis cilindras P1, kurį siūlome išties bene daugiausiai klausimų susilaukia dėl galimo nepatogumo. Smagu pastebėti, jog tokias abejones labai greitai išsklaido kasdieninė praktika ir vos po kelių dienų klientas pripažįsta, kad priprasti prie naujo tipo užrakto yra labai paprasta, jį valdyti patogu, o tai, kad šios spynos neina atrakinti nuotoliniu būdu – tuo jis skiriasi nuo kitų rinkoje esančių ir nesertifikuotų spynų – yra jokia ne bėda. Juolab, kad greitai galima priskirti unikalų kodą, kuris gali būti ir vienkartinis, o su juo interesantas greitai ir patogiai patenka į patalpas.

Judesio davikliai

Komplektuodami išmanius namus ar biurus nepamirškite atsižvelgti į draugiškumą gamtai, įvertinti galimą įrenginių poveikį aplinkiniams, gamtai, gyvūnams. Namų ar biuro saugumui rekomenduojame daviklius, kuriuos patogiai valdysite vienos išmanios programėlės pagalba:

Dūmų detektorius „BeeSecure“ BEE-SD – tai itin aukštos kokybės pagal ES standartus (EN14604:2005) sertifikuotas dūmų detektorius. Lengvai tvirtinamas, o jį galima valdyti nuotoliniu būdu. Esant pavojui daviklis ne tik skleidžia garsinį signalą, bet ir išsiunčia pranešimą į Jūsų mobilųjį įrenginį. Ilgaamžė detektoriaus baterija gali tarnauti net iki 10 metų.

Komplektuodami išmanius namus ar biurus nepamirškite atsižvelgti į draugiškumą gamtai.

Kokius dar sprendimus rekomenduojame ir kodėl?

  • Objekto judesio jutiklis BEE-OMS – tai dar vienas itin praktiškas daviklis iš mūsų partnerių „Bee-secure“ (Olandija). Plačiai pritaikomas ir tinka apsaugoti tiek daiktus, esančius patalpoje, tiek ir, pavyzdžiui, seifus ir jų turinį. Visi pranešimai atkeliauja į mobiliąją programėlę, tad net ir būdami toli nuo savo namų galėsite jaustis saugiai.
  • Durų ir langų atidarymo-uždarymo jutiklis BEE-DWS – puikus pavyzdys, jog saugumo sprendimai gali būti itin paprasti, bet efektyvūs. Nustatyti langų ar durų būseną aktualu ne tik dėl saugumo, bet ir dė energetinio efektyvumo, o ypač šaltuoju metų laiku. Tai puikus sprendimas tiems, kas užsiima nuoma ir siekia tiksliai žinoti, ar svečiai uždarė visus langus, duris.
  • Belaidis judesio jutiklis BEE-MS – yra išbandytas įvairiomis sąlygomis, draugiškas aplinkai (gyvūnams) ir leidžiantis patogiai pasirūpinti savo aplinkos saugumu. Taip pat kontroliuojamas mobilia programėle, tad visa ko reikia – interneto ryšys ir mobilusis telefonas.

Praėjimo kontrolė ir sprendimai verslui:

  • • Mūsų išmaniosios spynos puikiai pasitarnauja net ir karantino metu vykdyti prekybą nuotoliniu būdu.
    • Praėjimo kontrolės mechanizmai – atskira tema, tačiau mielai padėsime ir patarsime, jei ieškote tokių sprendimų.
    • Patikimi termovizoriai, žmonių srauto skaičiavimas ir kiti kontrolės mechanizmai tampa vis aktualesni verslui.
    • Spynų ir saugumo bei praėjimo kontrolės srityje dirbame daugiau nei 30 metų, tad mielai Jums padėsime įsidiegti šiuos išmanius, sertifikuotus ir patogiai veikiančius sprendimus.

Dėl rūpimų klausimų kreipkitės asmeniškai, jei ieškote aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo patikimumo produkcijos bei sprendimų. 

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!