fbpx

Xkodas

„Keyless Go” sistema: ar sunku „nukniaukti” automobilį?

Keyless Go katinas

„Keyless Go” sistema (beraktė užvedimo sistema) sukurta mūsų visų patogumui ir vis dažniau diegiama į naujus automobilius. Mes rūpinasmės, kad galėtumėte saugiai naudotis ja ir niekas „nenukniauktų” Jūsų automobilio.

Ką nors „nukniaukti” mūsuose reiškia pavogti, pasisavinti, o deja automobilių vagystės vis dar pasitaikantis reiškinys, o vagiamos itin naujos prabangios transporto priemonės, kurios tiesiog dingsta kaip į vandenį. Jos yra išardomos, galimai išgabenamos į užsienį, tad surasti vagišius vis dar keblu. Todėl svarbu užsiimti prevencija, o vienas iš būdų yra apsaugoti savo automobilio atrakinimo sistemą, o tiksliau – raktelius, kurie būtini atrakinti ir užvesti transporto priemonę.

Kadangi „Keyless Go” technologija sukurta bekontakiniam atrakinimui ir užvedimui, tad ilgapirščiai pasinaudoja tuo ir specialios įrangos pagalba gali „nukniaukti” automobilį, pavyzdžiui, prie prekybos centro, biuro ar net iš Jūsų kiemo. Specialioje 15min.lt portalo laidoje „Gazas” pademonstravome, kaip tai vyksta realybėje. Mes šią įrangą naudojame avariniam atrakinimui, jei sugenda sistema. Tačiau taip pat veikia ir vagys, o, kaip matote reportaže, šis veiksmas yra gan paprastas.

Keyless Go raktų apsauga

„Keyless Go” veikia patikimai ir naujų automobilių gamintojai vartotojų patogumui ją diegia į savo transporto priemones. Mes nuolat sekame rinkos naujienas, bendraujame su sertifikuotų raktų gamintojais, o ir patys rinkai siūlome aukščiausios kokybės gaminius. Tad, jei kyla kokių nors techninių problemų, mūsų specialistai padeda jas išspręsti. Siūlome ir labai paprastą, bet patikimą sprendimą, apsaugantį nuo „Keyless Go”  sistema užvedamo automobilio vagystės. Tai mūsų ryšį slopinantys dėkliukai, kurių vidus padengtas specialia medžiaga, nepraleidžiančia jokio ryšio. Tokiuose dėkliukuose galima nešiotis ne tik automobilio raktus, bet ir, pavyzdžiui, banko korteles, tapatybės korteles ir pan. Stilingo ir patogaus dėklo kaina tik 14,99 Eur.

Šiuose dėkluose galėsite nešiotis ne tik raktus, bet ir, pavyzdžiui, bekontaktes kreditines, tapatybės korteles.

Ką svarbu žinoti apie raktų apsaugą?

  • svarbu įvertinti, jog vagys specialios įrangos pagalba gali retransliuoti ryšį, atrakinti ir užvesti transporto priemonę;
  • patikimiausias būdas apsaugoti „Keyless Go” sistemos raktus yra blokuoti ryšį;
  • buitiniai sprendimai yra raktų įdėjimas į metalo dėžutes, vyniojimas į foliją, slėpimas seife ir pan.;
  • specialus raktų dėklas yra pagamintas iš dirbtinės odos, o viduje padengtas medžiaga, patikimai blokuojančia ryšius;
  • tokį dėklą labai patogu turėti, kad ir kur būtumėte – tai patikima apsauga ir stilinga buities detalė.

Vienas iš dažniausiai girdimų teiginių yra tas, jog vagiami tik tam tikrų gamintojų automobiliai ir vairuojant „nepopuliarų” tokia grėsmė išnyksta. Tai, kokį automobilį ilgapirščiai „nukniauks”, priklauso nuo daug faktorių, tad derėtų užsiimti prevencija. Juolab, kad tai padaryti išties paprasta. Ryšį blokuojantys dėklai – paprastas ir patogus būdas. Be to šiuose dėkluose galėsite nešiotis ne tik raktus, bet ir, pavyzdžiui, bekontaktes kreditines, tapatybės korteles.

Kviečiame išsirinkti ryšio blokavimo dėklą raktams mūsų parduotuvėje ir greitai įsigyti internetu.

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!