fbpx

Xkodas

Patikima išmanioji spyna šarvo durims ULTRALOQ

Išmanioji spyna šarvo durims

Ilgą laiką rinkoje labai trūko išmanaus sprendimo, skirto durims, kurios yra labai dažnai sutinkamos mūsų šalyje. Mūsų pristatoma išmanioji spyna šarvo durims yra tas sprendimas, kurį ištobulinome kartu su gamintojais ir drąsiai siūlome Jums. 

Kuo ši spyna išskirtinė?

Mes su išmaniosiomis spynomis ir tokio tipo praėjimo kontrole dirbame nuo pat šių technologijų atsiradimo. Prisidėjome prie vieno pirmųjų sertifikuotų išmaniųjų cilindrų durims. Keletą metų ieškojome sprendimo, kuris atitiktų mūsų klientų poreikius, o bene svarbiausias aspektas buvo pritaikomumas šarvo durims. Bendradarbiavome net su keliais gamintojais Europoje ir JAV, kruopščiai analizavome iš Kinijos patenkančius produktus. Testavome įvairias spynas ir nuo 2021-ųjųj rinkai galime pasiūlyti išties patikimą sprendimą – tai ULTRALOQ išmanioji spyna šarvo durims.

Tai itin patogiai valdoma spyna, o svarbiausia, ji patikimai veikia Lietuvos klimato sąlygomis. Be to, ji tinka tiek namų ūkiams, tiek verslui, kuris užsiima apgyvendinimo paslaugomis. Tai unikalus sprendimas, kurį mes siūlome šarvo durims. Tai vienas populiariausių mūsų produktų, kurį jau įvertino gausus būrys išmaniųjų technologijų gerbėjų mūsų šalyje bei Skandinavijos šalyse.

Trečios kartos ULTRALOQ UL BT išmanioji spyna ir jos instaliavimas

Mes teikiame visas spynų montavimo ir instaliavimo paslaugas. Tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai namų šeimininkui tenka pačiam instaliuoti spyną ir sujungti ją su savo mobiliuoju telefonu. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus pateikiame išsamią išmaniosios spynos šarvo durims instaliavimo instrukciją raštu, o taip pat – video formatu:

Išmaniosios spynos sparčiai populiarėja ir žinoma didėja jų pasiūla rinkoje. Mes nuolat testuojame naujus produktus, o taip pat bendraujame su gamintojais, jei pastebime, kad spyna gali būti tobulinama. Todėl ši šarvo durims pritaikyta spyna yra unikalus sprendimas, kurį pritaikėme pagal mūsų rinkos poreikius ir vyraujantį durų tipą.

Spyna labai patogi ir naudinga, jei užsiimate patalpų nuoma. Tačiau taip pat ji puikiai tinka namuose, kurių šeimininkai nebenori sukti galvos dėl raktų ir panašių smulkmenų.

VISOS mūsų siūlomos spynos su detaliais aprašymais ir kainomis. 

Dėl rūpimų klausimų kreipkitės asmeniškai, jei ieškote aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo patikimumo produkcijos bei sprendimų. 

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!