fbpx

Xkodas

Išmani spyna – kokią ir kaip išsirinkti?

Išmani spyna vis dažniau tampa neatsiejama buities dalimi ir drąsiai galima teigti, jog ši technologija laikui bėgant pakeis raktus. Raktus, bet ne užrakto sistemas. Ką verta žinoti renkantis tokią spyną ir kaip ją pritaikyti savo durims?

Išmani spyna ir  durų tipas

Esami vieni išmaniųjų praėjimo kontrolės sprendimų pionierių Lietuvoje, o su raktais ir užraktais dirbame nuo 1987 m. Todėl turbūt esame susidūrę su visų tipų durimis ir spynomis, kurios yra gan standartizuotos, o, pavyzdžiui, didmiesčių daugiabučiuose apskritai vyrauja vieno tipo durys ir užraktai, kuriuos gyventojai vis dažniau nori keisti į išmanias spynas. Dažnai užduodamas klausimas yra susijęs su tuo, ar nereikės papildomai gręžti ar kitaip demontuoti duris.

Galime patikinti, kad beveik visos durys gali būti suderinamos su išmaniosiomis spynomis. Tik norime atkreipti dėmesį, jog net ir aukščiausios klasės sertifikuota išmani spyna nesuteikia garantijos, kad namai taps neįveikiama tvirtove. Saugumas yra kompleksiškas dalykas, tad svarbu ne tik užraktai, bet ir durų, jų furnitūros kokybė. Be to – namų langai, kitos taikomos saugumo priemonės. Tuo taip pat galime pasirūpinti, tačiau dabar – apie duris ir spynas.

Šarvo durys

Suprantama, kad keičiant spyną nesinori papildomų vargų ir išlaidų todėl galime patikinti, kad turime sprendimą vadinamosios šarvo durims su skandinaviško tipo profiliu (čia dažniausiai būdavo montuojamos ASSA, Doma, Spro, Nemef, Abloy ir kitos skandinaviško tipo spynos).
Išmanioji spyna šarvo durims yra unikalus sprendimas, kurį pasiūlėme klientams ir kuris leidžia savo namus apsaugoti patogiai valdant piršto antspaudu, kodu, telefonu iš bet kurios pasaulio vietos, kur yra interneto ryšys bei mechaniniu raktu. Mes tiesiogiai bendraujame su spynos gamintojais ir jiems pasiūlėme techninį sprendimą, kurį pirmiausiai išbandėme ir testavome įvairiomis sąlygomis Lietuvoje. Tai mechaninis pakeitimas, kurio pagalba ši spyna tiesiog idealiai pritaikoma šarvo durims jų nesugadinant. Ji nepraranda savo savybių, o kai kuriais atvejais, pritaikant aukštos saugumo klasės užraktus, netgi padidina namų saugumą iš užrakto perspektyvos.

Išmanioj spyna iš Xkodas.com

Paprasta ir patogu

P1 spyna iš mūsų partnerių, kurie įsikūrę Nyderlanduose, yra bene vienintelė nepriklausomų ekspertų sertifikuota išmanioji spyna mūsų rinkoje. Turėjome garbės prisidėti prie spynos kūrimo, o ir dabar glaudžiai bendradarbiaujame su šiais spynų ekspertais. P1 dažnai susilaukia priekaištų dėl neįprastos savo išvaizdos ta prasme, jog ji tiesiog atsiduria rakto vietoje ir kodo pagalba durys užrakinamos-atrakinamos. Tas neįprastumas krenta į akis tik keletą dienų, o patogumas dėl raktų nebuvimo yra tiesiog neįkainuojamas. Be to šią spyną galima sekti nuotoliniu būdu, patogu iš bet kurios pasaulio vietos sukurti praėjimo kodus suinteresuotiems asmenims, kontroliuoti patekimą į patalpas. Tai viena universaliausių spynų, nes ją galime pritaikyti tiek daugiabučių durims, tiek medinėms durims privačiuose namuose, plastiko ar aliuminio profilio durims. Kiekvienas atvejis unikalus, tačiau mes greitai ir profesionaliai galime įvertinti situaciją ir parinkti sprendimą.

Savotiška klasika

Viena populiariausių, labai vertinama dėl savo išvaizdos ir paprastumo yra išmanioji durų rankena su užraktu. Nors šis mechanizmas taip pat gan universalus ir pritaikomas daugeliui durų tipų, tačiau mes uoliai testuojame jos savybes Lietuvos klimato sąlygomis ir nors viskas veikia, tačiau kol kas nerašome jai aukščiausio pažymio. Mūsų siūloma spyna pasižymi nelaidumu vandeniui – tai tikrai didelis pranašumas prieš konkurentus. Tokio tipo spyną galima puikiai pritaikyti nedideliuose viešbučiuose ir vidaus sąlygomis ji veikia puikiai. Be to – šias spynas galima sujungti į bendrą tinklą ir paprasta valdyti, atlikti praėjimo kontrolę.

Spyna vartotojų vertinama dėl savo estetikos ir yra bene įprasčiausias variantas, primenantis standartinę – klasikinę spyną. Montuodami spynas mes išskirtinai daug dėmesio skiriame tam ,kad būtų daroma kuo mažiau pakeitimų duryse. Todėl ir išskiriame skirtingus spynų tipus bei klientui iškart atsakome, kokia konkreti spyna gali tikti jo durims.

Kiekvienas atvejis unikalus, tačiau mes greitai ir profesionaliai galime įvertinti situaciją ir parinkti sprendimą.

Pasiūlymas bendradarbiauti:

Šiuo metu plečiame savo partnerių tinklą ir ieškome pagalbininkų didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Jei domina galima partnerystė, mielai kreipkitės Jums patogiu būdu. Mes norime užtikrinti nepriekaištingą patogumą savo klientams, tad profesionalių meistrų pagalba jau veikia, tačiau dėl išmaniųjų spynų populiarėjimo, norime suburti dar platesnę komandą.

Jei ieškote išmanios spynos, abejojate dėl jos pritaikymo Jūsų durims namuose ar biure, turite kitų techninių klausimų – kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime. Įprastai atsakome per 24 valandas. Visus gaminius patogu įsigyti internetu, o jiems suteikiame gamyklos (kai kuriais atvejais ir papildomą) garantiją. Taip pat – užsiimame profesionaliu spynų montavimu visoje Lietuvoje.

Kaip minėjome, namų ar verslo saugumas yra kompleksiškas darinys, tad mes galime pasiūlyti ne tik spynas viešbučiams, bet  ir įvairias kitas praėjimo kontroles, kurios gali matuoti žmogaus kūno temperatūrą, suteikti praėjimą tik dėvint apsauginę veido kaukę bei kontroliuoti darbo lankomumo grafiką.

VISOS mūsų siūlomos spynos su detaliais aprašymais ir kainomis. 

Dėl rūpimų klausimų kreipkitės asmeniškai, jei ieškote aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo patikimumo produkcijos bei sprendimų. 

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!