fbpx

Xkodas

Išmaniosios spynos viešbučiams. Projekto Marijampolėje apžvalga.

Išmaniosios spynos viešbučiams

Išmaniosios spynos viešbučiams ir praėjimo kontrolės sistemos – tai ne tik patogumas svečiams, bet ir galimybė apgyvendinimo paslaugas teikti net ir pandemijos sąlygomis. Apgyvendinimas be kontakto itin populiarėja, o tam svarbu aukštos kokybės įranga bei profesionaliai išspręsti saugumo klausimai.

Vis dažniau gauname už klausų iš apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų ar privačių asmenų, kurie ieško išmanių sprendimų savo verslui. Išmaniosios spynos viešbučiams, praėjimo kontrolės sprendimai, saugumą užtikrinanti stebėjimo technika bei patys pažangiausi ir aukščiausius standartus atitinkantys sprendimai yra mūsų specializacija, tad esame pasiruošę padėti. Ko ieškote Jūs ir ką rinktis? Pasidalinsime keletu praktinių patarimų iš vieno naujausių mūsų projektų MERCURE viešbutyje Marijampolėje.

Savo veiklą vykdome visoje Lietuvoje, tačiau esame įsikūrę Marijampolėje ir tikrai logiška, jog vieni artimiausių mūsų kaimynų – didžiausias miesto viešbutis – šiemet kreipėsi į mus dėl išmanių sprendimų priimant svečius. Mūsų išmaniosios spynos viešbučiams pasižymi tuo, jog mes patys užsiimame jų testavimu, patys atliekame montavimo darbus, suteikiame aptarnavimą 24/7, o spynoms bene vieninteliai rinkoje suteikiame net trejų metų garantiją ir visą pogarantinį aptarnavimą.

Pačiame miesto centre itin patogioje vietoje įsikūręs „Mercure Marijampolė“ yra tarptautinio Accor viešbučių tinklo, keturių žvaigždučių viešbutis. Jame moderniai  įrengti 47 jaukūs ir patogūs kambariai. Tai puiki erdvė Marijampolės senamiestyje tiek verslo turistams, tiek ieškantiems kokybiško ir ramaus poilsio. Todėl labai svarbu, kad svečiai jaustųsi ne tik patogiai, bet ir nepriekaištingai saugiai – kad nereiktų galvoti apie raktus, nepatikimai veikiančias praėjimo korteles ar kitus atributus, kurie vis menkiau dera su patogumu, svetingumu ir jaukumu.  Kokius sprendimus pritaikėme?

Išmaniosios spynos viešbučiams

Klientai prieš pasirinkdami mus atliko nemažą rinkos tyrimą ir džiugu, kad mus pasirinko dėl tų akcentų, kuriuos užtikriname turėdami bene didžiausią patirtį šioje srityje Lietuvoje. „Mercure Marijampolė“ vadovybė kruopščiai išdėstė savo reikalavimus, o vieni pagrindinių kriterijų buvo susiję su įprastos sistemos tobulinimu, galimybe viską sujungti į vieną sistemą, o taip pat – estetiniu grožiu.  Šiame viešbutyje sumontuotos klijuoto medžio durys, tad mes pasiūlėme išmaniąsias durų rankenas su užraktu, kurios puikiai tiko viešbučio interjere, o tai pat nepriekaištingai užpildė senųjų spynų ertmes (pritaikėme individualų sprendimą ir durys su nauja rankena atrodo puikiai).  Iš viso sumontavome 53 spynas. Šiuo metu dar laukiame tam tikrų detalių ir sumontuosime dviejų liftų mechanizmus.

Išmaniųjų spynų privalumus netruko įvertinti tiek administratoriai, tiek ir viešbučio svečiai. Visa spynų ir praėjimo kontrolės sistema valdoma administratorių, jie gali turėti skirtingus statusus, o kambarių ar kitų viešbučio erdvių (sporto salės, SPA zonos, konferencijos salės) užimtumą stebėti realiu laiku ir vykdyti praėjimo kontrolę. Valdymo sistema itin paprasta, nereikia specialių žinių ar apmokyti administracijos darbuotojus ja naudotis. Svečiai džiaugiasi tuo, kad patekimas į patalpas yra greitas, patogus, užtikrinamas asmens duomenų saugumas – viskas veikia nepriekaištingai.

Spynas testavome įvairiomis sąlygomis ir jos puikiai pritaikytos vidaus durų naudojimui. Svarbu pastebėti tai, kad spynoms nereikia jokių papildomų laidų, nes jos maitinamos 3 AAA tipo baterijomis o šių užtenka net 12 mėnesius spyną nuolat naudojant. Apie baterijų statusą praneša specialus signalas.

Valdymo sistema itin paprasta, nereikia specialių žinių ar apmokyti administracijos darbuotojus ja naudotis.

Išmaniųjų spynų privalumai ir ateitis rinkoje:

  • Montuodami spyną mes nepažeidžiame durų, nepaliekame plyšių ar pan. Durys ir toliau lieka pritaikomos kitų tipų užraktams.
  • Spynai nereikia jokių laidų ar specialių įvadų, nes ji patikimai maitinama 3 vnt. AAA baterijų.
  • Išmanios spynos viešbučiams ar kito tipo apgyvendinimo verslui gali būti sujungiamos į bendrą sistemą, kurios pagalba galima matyti patalpų užimtumą realiu laiku, kontroliuoti praėjimą.
  • Spynos testuotos įvairiomis sąlygomis, todėl jas pritaikome pagal klientų poreikius. Turime bene ilgiausią patirtį šioje srityje, teikiame 24/7 aptarnavimą, o šiai konkrečiai spynai suteikiame net 3 metų garantiją.
  • Išmaniosios spynos yra tikras perversmas, kuris užtikrina nepriekaištingą saugumą ir patogumą. Tik norime pabrėžti, kad rinktumėtės spynas iš patikimų partnerių, atkreiptumėte dėmesį į saugumo lygį, sertifikavimą ir pan.
  • Spyną sumontuojame mes patys ir tuo pačiu atsakome į visus klausimus, apmokome. Spynos montavimas paprastai užtrunka 1 valandą. Dirbame visoje Lietuvoje.

VISOS mūsų siūlomos spynos su detaliais aprašymais ir kainomis. 

Dėl rūpimų klausimų kreipkitės asmeniškai, jei ieškote aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo patikimumo produkcijos bei sprendimų. 

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!