fbpx

Xkodas

Patikima išmanioji spyna šarvo durims

Ismanioji spyna sarvo durims

Nors rinkoje galima rasti vis daugiau išmaniųjų spynų, tačiau sunku rasti spyną šarvo durims.. Turime sprendimą ir  mūsų kartu su gamintojais sukurta išmanioji spyna šarvo durims puikiai atitinka saugumo reikalavimus, o svarbiausia – patikimai veikia mūsų klimato sąlygomis.

Ilgą laiką Lietuvos rinkoje vartotojams buvo beveik neįmanoma rasti išmaniąją spyną šarvo durims. Tokio tipo durys gan populiarios mūsų šalyje, tod4l atsižvelgdami į rinkos poreikį bei pasaulines tendencijas, kruopščiai ieškojome sprendimo. Patikima išmanioji spyna šarvo durims, kurią sukūrėme su gamintojais, buvo testuojama ir išbandyta įvairiomis klimato sąlygomis. Nuo 2021-ųjų pavasario pristatome sprendimą, kuris tiks praktiškai visoms šarvo durims, o tai reiškia, kad išspręs daug kasdienių ar net rizikingų klausimų.

Išmanioji spyna yra puikus sprendimas užsiimantiems būsto nuoma. Tai galimybė patogiai ir greitai be kontakto į patalpas įleisti svečius. Dar vienas labai svarbus aspektas – tokia spyna gali padėti išgelbėti gyvybes. Kaip? Nuotoliniu būdu mobiliojo telefono ar išmanaus laikrodžio pagalba galėsite įleisti į butą Greitosios medicinos pagalbos darbuotojus ar kitų avarinių tarnybų atstovus. Tai itin aktualu asmenims, kurie turi vyresnio amžiaus tėvų, bet neturi galimybės greitai pas juos atvykti, jei šie sunegaluoja. Galime patikinti, jog bene kasdien visoje Lietuvoje pasitaiko bent po vieną tokį atvejį, kai spynų specialistams tenka skubėti į įvykio vietą ir avariniu būdu bandyti patekti į patalpas, kuriose sunegalavęs senjoras. Išmani spyna leidžia patogiai išspręsti šią situaciją, o ši spyna turi ir avarinį atrakinimą raktu, tad patikimumas garantuotas.

Mažiau dramatiškos situacijos yra susiję su trumpalaike butų nuoma, kai svečiai atvyksta vėlų vakarą ar naktį ir reikia juos įleisti į patalpas. Ši spyna turi tiek unikalaus kodo tiek ir piršto atspaudo funkciją, o visa tai galite priskirti nuotoliniu būdu. Klientai jau įvertino šį patogumą ir mus rekomenduoja savo draugams. Atvykstantys asmenys taip pat greitai pajunta patogumą, kai nereikia rūpintis raktais ar kažkokiomis kortelėmis, o tiek patekimas į būstą, tiek ir asmeninis jų turtas yra apsaugomi (kiek tai priklauso nuo spynos).

Išmanioji spyna visų tipų šarvo durims

Esame vieni rinkos lyderių ir tiesiogiai bendraujame su išmaniųjų spynų gamintojais visame pasaulyje. Galime drąsiai teigti, jog labai skiriasi rinkų specifika tiek dėl žmonių įpročių, tiek ir dėl, pavyzdžiui, gamtos sąlygų. Įprotis naudotis raktais ir jų perdavimas pačiais primityviausiais būdais dar labai gajus, o nuomojantis būstą poilsiui galima tik nusistebėti savininkų išradingumu, nes raktai slepiami pačiose įvairiausiose vietose. Deja, tas vietas žino ne tik nuomotojai, o rizika įvertinama tik tada, kai nukenčia svečiai. Be to vis aktualesnis yra patogumo klausimas, o pandemija padiktavo sąlygas tam, kad klientų aptarnavimas būtų su kuo mažiau kontakto.

Išmaniosios spynos yra vienas tų sprendimų, kurie išsprendžia daug kasdienių klausimų. Padeda taupyti laiką, užtikrina saugumą (kiek jis priklauso nuo spynos), netgi būstui suteikia tam tikro išskirtinumo. Nuolat ieškome naujovių ir galimybių, tad kartu su gamintojais sukūrėme unikalų sprendimą šarvo durims, tad daugelio butų savininkai jau gali įsirengti patikimą ir saugią išmaniąją spyną savo ir svečių patogumui. Ši spyna išsiskiria funkcionalumu. Taip pat – svarbu ir estetinis grožis, kurį klientai vertina itin palankiai. Spyna pagaminta iš kokybiško metalo, atspari aplinkos poveikiui. Jos kaina nuo bazinės versijos, kurią galite rasti internete skiriasi dėl to, jog mes pritaikėme unikalų sprendimą ir tik mūsų siūloma tokio tipo spyna tinka šarvo durims – Skandinavijos (Šiaurės Europos) regionui.

Mes kartu su gamintojais sukūrėme unikalų sprendimą šarvo durims, tad daugelio butų savininkai jau gali įsirengti patikimą ir saugią išmaniąją spyną savo ir svečių patogumui.

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus:

  • Montuodami spyną mes nepažeidžiame durų, nepaliekame plyšių ar pan. Durys ir toliau lieka pritaikomos kitų tipų užraktams.
  • Spynai nereikia jokių laidų ar specialių įvadų, nes ji patikimai maitinama 3 vnt. AA baterijų.
  • Baterijų užtenka iki 8000 atrakinimo ciklų. Pradėję naudoti galėsite paprastai apskaičiuoti, kiek tai bus laiko atžvilgiu, kai matysite, kiek kartų spyną atrakinate per dieną.
  • Šioje spynoje yra avarinio atrakinimo funkcija, o iš vidaus pavojaus atveju išeisite tiesiog palenkdami rankeną žemyn
  • Spynos darbinė temperatūra ištestuota Lietuvos sąlygomis – spyna veikia ir per didžiuosius šalčius, ir esant aukštai temperatūrai.
  • Spyną sumontuojame mes patys ir tuo pačiu atsakome į visus klausimus, apmokome. Spynos montavimas paprastai užtrunka 1 valandą. Dirbame visoje Lietuvoje.

Detalios šios spynos specifikacijos.

Dėl rūpimų klausimų kreipkitės asmeniškai, jei ieškote aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo patikimumo produkcijos bei sprendimų. 

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!