fbpx

Xkodas

Lauktuvės iš Eseno (1): išmanios spynos komplektas TEDEE®

Kaip ir žadėjome, papasakosime apie  namų ir verslo saugumui skirtas naujoves, kurias matėme parodoje Security Essen 2022. Mūsų specializacija – išmaniosios spynos, todėl pirmiausiai pristatome lenkų gamintojus ir prekinį ženklą TEDEE®.

Malonu susipažinti!

Išmaniosios spynos vis labiau įsitvirtina kasdieninėje praėjimo  kontrolėje, o sistemos be raktų vertinamos ne tik dėl patogumo, bet ir dėl saugumo, universalumo. Vykdami į parodą Vokietijos mieste Esene tikėjomės ten sutikti tiek senų pažįstamų, tiek ir užmegzti naujų kontaktų. Savo lūkesčius pavyko patenkinti su kaupu, o parodoje ne tik pasisėmėme įkvėpimo, bet ir susipažinome su keliais naujais rinkos žaidėjais, kurių pristatomi produktai atitiko gan aukštus mūsų pačių keliamus kriterijus.+

Jau daugiau nei penkerius metus dirbame išmaniųjų spynų srityje, su spynų gamintojais bendraujame tiesiogiai, esame išbandę (testavę) nemažai produktų, tad siekiame kokybės, o galutiniam vartotojui – nepriekaištingo patogumo, saugumo ir išmanumo visomis šios sąvokos gerais aspektais.

Todėl vienas iš mus sudominusių prekinių ženklų buvo TEDEE® iš kaimyninės Lenkijos. Dar prieš parodą bendravome su šios novatoriškos spynos kūrėjais r gamintojais, o Esene spyną ir visą išmanųjį komplektą apžiūrėjome iš arčiau, aptarėme jo veikimo principus bei parsivežėme spyną testavimui. Kaip jau minėjome, visuomet išbandome naujus gaminius, o tuomet su jų gamintojais aptariame galimus patobulinimus ar tiesiog pasidžiaugiame puikiu produktu. Mieli kaimynai, sveiki atvykę ir tikimės konstruktyvaus bei malonaus bendradarbiavimo!

Kodėl TEDEE® ir ko tikėtis?

TEDEE® sukurta spyna apima daugelį aspektų, kurie svarbūs šio tipo išmaniems įrenginiams. Spyna – tai saugumas, patikimumas, patogumas. Bet taip pat – dizainas bei funkcijos, dėl kurių mes ją vadiname išmania. Šio vardo reikia nusipelnyti, nes tiek kelios rinkoje esančios, tiek parodoje Vokietijoje matytos spynos tiesiog sukurtos ir pagamintos taip, jog atrodo, kad jų kūrėjai neturi nieko bendro su užraktais ar praėjimo kontrole. Argumentuotai galime teigti, jog kaimynai lenkai šį kartą pasidarbavo išties neblogai, tad jų spyna atsirado mūsų akiratyje, o dabar jau ir puikuojasi duryse bei yra intensyviai testuojama.

Keletą privalumų galime įvardinti iškart, nes sulaukiame įvairių užklausų iš klientų ir žinome, kas jiems rūpi. Pavyzdžiui, ilgą laiką naudotojams užkliūdavo sprendimas, jog išmani spyna yra dėmesį atkreipiančio dizaino, o tai galimai ne tik galimybė pasipuikuoti prieš aplinkinius, bet ir masalas vagims. Tai tam tikras mitas, tačiau štai ši spyna išsklaido ir tokias abejones, nes jos pagrindinis korpusas yra vidinėje durų pusėje. Todėl iš išorės mažai kas įtars, kad duryse sumontuotas išmanus mechanizmas.

Kitas aspektas- išmanios spynos ir jų baterijų galiojimas. Dažniausiai į išmanias spynas dedamos AA ar AAA tipo baterijos. Jų galiojimo laikas be abejonės priklauso nuo intensyvumo ir žinoma – nuo baterijų kokybės. Be to – tokias baterijas veikia temperatūrų svyravimas. Tai nėra didelis minusas ir daugelis mūsų siūlomų spynų gamintojų šias problemas išsprendė. Štai TEDEE® spyna turi jau integruotą Pietų Korėjoje sukurtą bateriją. Ji lengvai pakraunama prijungus specialų laidą, o teoriškai turi veikti bent 14 mėnesių. Teorija ne visada sutampa su praktika, tačiau besinaudojantys šia spyna tikina, kad baterijos tikrai veikia bent 10 mėnesių. Geras rezultatas, o pranešimus apie mažėjančią energiją visada gausite į mobilią aplikaciją.

Geras įspūdis

Mobili aplikacija paprasta ir patogi. Telefonas šiai spynai itin svarbus, nes jis yra tas raktas, kuris pakeičia senuosius raktus ir kuris įgalina mėgaujimąsi visais šios išmanios spynos teikiamais malonumais. O tai ir spynos statuso sekimas, ir praėjimo leidimo suteikimas (PIN suteikimas), ir galimybė atsidaryti duris, kai spyna atsirakina automatiškai vos tik jums prie jos priartėjus. Spyna patogiai suporuojama su išmaniųjų namų stotelėmis (Google, Amazon ar pan.), gali būti valdoma išmaniu laikrodžiu. Jos veikimą tinkle (ryšio kodavimą ir perdavimą per debesį) gamintojai prilygina e-bankininkystės saugumui. Tai įvertino ir nepriklausomi Europos vertintojai. Saugumas – svarbu ir nuolat primename tai vertinti.

Nuotaikingas ir informatyvus spynos pristatymas tiesiai iš gamintojų. Gero žiūrėjimo, o, jei kils klausimų, mielai kreipkitės ir mes į juos atsakysime.

Išmaniosios spynos pritaikymas

Vaizdo pristatyme matote, jog ši išmanioj spyna puikiai tinka kasdieniniam naudojimui, tačiau norime atkreipti dėmesį, kad tai taip pat sumanus ir patogus sprendimas užsiimantiems nuomos verslu. Spyna gali būti komplektuojama ir su klaviatūra, o tai dar labiau išplečia spynos galimybes. Galima svečiams suteikti vienkartinius kodus, savo mobiliojo telefono ekrane patogu stebėti, kada durys atidaromos, kada uždaromos bei kontroliuoti patekimą į patalpas. Tai aktualu ne tik privatiems naudotojams, bet ir verslui.

TEDEE® spynos pritaikymas verslui taip pat gan platus. Be abejonės ši spyna pasitarnaus nuomos verslu užsiimantiems, tačiau taip pat galima rasti tikrai patogių sprendimų įvairiems biurams, parduotuvėms. Tokiu atveju svarbi klaviatūros integracija bei durų tipas, tačiau sprendimų yra, nes techniniai spynos cilindro parametrai ir papildomi adapteriai leidžia spynas montuoti į įvairias duris. Dideli komplimentai dėl šio universalumo. Taigi tokios trumpo mintys ir būtinai savo įžvalgomis pasidalinsime ateityje. Be to – turime ir daugiau gerų naujienų iš parodos Esene. Todėl likite prisijungę ir iki malonaus.

Daugiau apie spynos specifikacijas ir galimybė ją įsigyti iš mūsų e-parduotuvės.

Dėl rūpimų klausimų kreipkitės asmeniškai, jei ieškote aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo patikimumo produkcijos bei profesionalių sprendimų. 

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!