fbpx

Xkodas

Jums – geriausiai pasaulyje vertinama išmani spyna

Įsibėgėjant 2023-iesiems turime nuostabių žinių. TIK MES Lietuvoje pristatome nepriklausomų ekspertų įvertintą išmaniąją spyną, kuri mus pasiekė iš JAV. „U-tec” ištobuinta ULTRALOQ U-Bolt Pro spyna labai maloniai nustebino ir mus pačius. Kas tokio gero ir įdomaus?

Jokių kompromisų!

Išmani spyna yra tas technologinis sprendimas, kuris įgalina vykdyti praėjimo kontrolę savo namuose, biure ar kur tik panorėsite. Vienas svarbus aspektas – durų tipas. Todėl norime pabrėžti, jog ULTRALOQ U-Bolt Pro spyna yra išskirtinai pritaikyta šarvo durims. SVARBIAUSIA – tokios specifikacijos spyną galite įsigyti TIK PAS MUS! Bendraujame ir bendradarbiaujame su spynų kūrėjais visame pasaulyje, tad jau anksčaiu rinkai pristatėme ULTRALOQ serijos įrenginių. Šį kartą pristatome spyną, kuri be to, jog yra itin funkcionali, bet ir pasižymi tvirtumu, yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Taigi neatsiranda jokių kompromisų, kai dėl spynos funkcijų tarsi aukojamas jos dizainas arba atvirkščiai – patraukliai atrodantis įrenginys yra prastos kokybės.

Funkcionalumas

Ši išmani spyna patogiai valdoma mobiliąja programėle, piršto antspaudu, išmaniuoju laikrodžiu (kol kas tik Apple), kodu,  kodu, „Magic- Shake” funkcija ir raktu (!).  Ir pastarasis aspektas šį kartą integruotas sumaniai, išsprendžiant avarinio atrakinimo funkciją ir neprarandant saugumo aspekto. Taip pat reiktų išskirti piršto antspaudo skaitytuvo kokybę, kuri tiesiog nuostabi. Skaitytuvas veikia įvairiom klimato sąlygomis, o testuojat nuskaitė net ir antspaudus, kurie dažnai tampa tikru iššūkiu kitoms spynoms.

Spyna be abejonės suderinama su išmaniųjų namų įrenginiais. Veikia tiek su Android, tiek su iOS sistemomis. Spynos automatinio atrakinimo funkcija, kuri susijusi su Bluetooth ryšiu, taip pat veikia be didesnių trikdžių. Tai itin patogu, kai grįžtate su pirkinių krepšiais ir stokojate laisvų rankų.

Pritaikomumas

ULTRALOQ U-Bolt Pro išmani spyna puikiai pritaikoma butams. Lietuvoje dominuojančios vadinamosios šarvo durys tam tikra prasme diktuoja ir spynų rinką. Todėl džiaugiamės turėdami dar vieną sprendimą. Patikimą ir išties puikiai veikiantį. Spyna be priekaištų veikia ir lauke (turi IP65 sertifikatą). Kaip daugelis žino, mes spynas, kurias siūlome klientams, kruopščiai testuojame įvairiomis sąlygomis. 2022-20233 m. žiemą tikrai turėjome žvarbių naktų, o ryte spyna veikė puikiai. Jos baterijos sumontuotos vidinėje durų pusėje, tad svarbu ir durų sandarumas, tačiau šaltis gali daryti įtaką ir piršto skaitytuvui. Viskas veikė puikiai. Kaip ir drėgnais, žvarbiais rytais.

Apie spynos privalumus ir jos išskirtinumą bei pritaikomumą kalba ir JAV ekspertai.

Išmani spyna: kas toliau?

Vis dažniau išmaniųjų namų idėją jau galima pamatyti įgyvendintą realybėje, o mes nepailsdami tvirtiname ir esame įsitikinę, kad išmanūs namai prasideda nuo spynos. Jei konkrečiau ir labai rimtai – spyna yra tas įrenginys, kuris išties suteikia namams patogumo, kuris labai skiriasi nuo pirmtakės įprastos spynos ir kuris suteikia kuris labai ženkliai pagerina gyvenimo kokybę. Todėl išmanios spynos sparčiai populiarėja, o mes stengiamės jums pasiūlyti geriausius variantus.

Jei kalbėsime apie technologijas, atsiranda išties puikių bandymų išmaniųjų spynų srityje pritaikyti NFC technologiją. Tačiau galime patikinti, jog didžiausias patogumas, kurį labiausiai vertina jau turintys išmanias spynas yra patikimai veikiantis piršto antspaudo skaitytuvas. Nes tai reiškia absoliučią laisvę, kai nereikia nei rakto, nei mobiliojo telefono ar interneto. To neina pavogti ar nukopijuoti.

Bendraujame tiek su privačiais klientais, tiek su įmonėmis (durų gamintojai, NT vystytojai), tad daug diskutuojame apie ateities technologijas praėjimo kontrolės srityje. Taip pat keliame saugumo klausimus. Vienbalsiai pripažįstame, kad siekiantys optimalaus saugumo turi suvokti, kad tai kompleksinis darinys, kurį sudaro tiek patikimos durys, tiek stebėjimo kamerų sistema ir be abejonės spyna.

Primename, kad tokios specifikacijos ULTRALOQ U-Bolt Pro galite įsigyti TIK PAS MUS!

Dėl rūpimų klausimų kreipkitės asmeniškai, jei ieškote aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo patikimumo produkcijos bei profesionalių sprendimų. 

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!