fbpx

Xkodas

RESTA 2023: dėmesys ir daug geros energijos

Šiais metais su komanda turėjome garbės dalyvauti Tarptautinėje statybų verslo parodoje RESTA. Didžiausios tokio tipo parodos Baltijos šalyse lankytojams pristatėme mūsų atrinktas išmaniąsias spynas, naujausius praėjimo kontrolės sprendimus ir italų dizainerių kurtas durų rankenas. Kokie mūsų įspūdžiai po renginio?

Misija – griauti mitus

Išmani spyna yra vienas tų akcentų, nuo kurių prasideda išmaniųjų namų idėja ir jos įgyvendinimas. Su tokia žinia ir atsakymais, į parodos lankytojams kylančius klausimus, pristatėme savo veiklą. Pasiteisino spėjimas, jog daugelis besidominčių bus iš įvairų šaltinių susidėlioję tam tikrą nuomonę, kas tai yra išmani praėjimo kontrolė. Ši nuomonė dar dažnai apipinta daugybe mitų ir labai džiugu, kad juos galėjome išsklaidyti. Dar daugiau – mielai dalinomės per daugiau nei penkerius metus sukaupta patirtimi išmaniųjų spynų srityje.

Sulaukėme daug gerų žodžių ir padėkų, kad suteikėme kur kas daugiau aiškumo ir išsamiai paaiškinom, kuo skiriasi spynos. Svarbūs klausimai buvo susiję su saugumu, su atrakinimo ir valdymo nuotoliniu būdu galimybėmis. Be abejonės – mūsų įmonės stendo svečiai domėjosi ir spynų kaina.

Tiek mūsų kasdieninė patirtis, tiek ir besidominčiųjų užduoti klausimai patvirtino, jog išmanios spynos labai glaudžiai susiję su trumpalaike nuoma. Žmonės, gyvenantys didmiesčiuose ir turintys apartamentus prie jūros ar kur kitur Lietuvoje, labai konstruktyviai domėjosi galimybėmis nuotoliniu būdu priimti svečius, pasirūpinti savo nekilnojamo turto saugumu neiškeliaujant iš namų. Sprendimai yra ir džiaugiamės galėję atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Džiugios pažintys

Statybų verslas yra labai plati sritis, tad nenuostabu, kad besidominčių išmaniąja praėjimo kontrole, vidaus durų rankenų tendencijomis bei unikaliais išmaniais sprendimais, kuriuos siūlome tik mes, buvo  nemažai ir jie atstovavo skirtingas veiklas. Kažkas tiesiog statosi namus ir domisi naujovėmis, kažkas į parodą atkeliavo su konkrečiais klausimais, nes norėjo su mumis pabendrauti gyvai. Taip pat stendą aplankė interjero dizaineriai, architektai ar NT verslo atstovai. Labai šauniai pabendravome ir su keliais asmenimis, labai tvirtai žengiančiais išmaniųjų namų įgyvendinimo keliu.

Sulaukėme ir plačiai visuomenei žinomų žmonių dėmesio, o vienas jų – operos solistas Merūnas Vitulskis, kuris taip pat gyvena naujo namo statybos ritmu ir būtent pas mus išsirinko tiek išmaniąją spyną, tiek rankenų komplektus. Merūnas labai išsamiai domisi visais sprendimais, tad ne išimtis ir moderni praėjimo kontrolė. Smagu, kad galime padėti ir kad bendradarbiausime.

Ačiū visiems apsilankiusiems, nes nors darbas parodoje ir varginantis, bet sulaukėme labai daug geros energijos. Tokia dalinomės ir mes patys.

Statote namą? Laikas pasirūpinti spynomis ir rankenomis

Dažniausiai pokalbis su RESTA lankytojais prasidėdavo klausimu, kas konkrečiai domina žmones statybų srityje. Nemaža dalis lankytojų buvo tie, kurių namų projektas vadinamojoje „pamatų stadijoje”. Labai rimtai galime patvirtinti, kad tai vienas geriausių momentų pradėti galvoti apie spynas, rankenas ir kitus praėjimo bei saugumo sprendimus. Išmaniąją spyną bei rankenas geriausia rinktis tada, kuomet svarstoma, kokios durys bus tiek namo viduje, tiek išorėje. Mes bendradarbiaujame su galybe durų gamintojų, o partnerių ratą praplėtėme ir parodoje, tad tikime, kad kiekvienas norintis tikrai išsirinks geriausią variantą.

Namų ar biuro saugumas yra kompleksiškas sprendimas. Todėl labai svarbu rinktis ne tik patikimų gamintojų duris, tačiau ir dėmesį skirti tų durų komponentams. Daug bendraujame su durų gamintojais ir jiems pristatome išmaniosios praėjimo kontrolės galimybes, kurias siūlome būtent mes. Praktiškumą ir funkcionalumą be kompromisų deriname su saugumu, tad dažnai randame bendrą kalbą. Be to labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad išmanioji spyna veiktų Lietuvos klimato sąlygomis. Todėl produktus nuolat testuojame ir klientams siūlome tik patikimus sprendimus.

Kas toliau?

Tikrai fantastiškų sprendimų turėsime ir tiems, kas užsiima didelių objektų administravimu ir ieško tvarių bei funkcionalių sprendimų. Mūsų privalumas, kurį įvertino ir parodos svečiai – didelė patirtis spynų ir raktų gamybos srityje. Todėl ne tik siūlome produktus, bet ir argumentuotai pagrindžiame jų veikimo principus – pliusus, o kartais ir minusus.

Pasiūlyti sprendimą – tai mūsų siekiamybė, todėl norime, kad tvarumas būtų ne tik skambus žodis, o pasirinkusieji išmanios praėjimo kontrolės sprendimus džiaugtųsi visomis tokios sistemos galimybėmis. Tą patį principą taikome ir tuomet, kai kalbama apie išmaniuosius namus.

Technologijų pažanga tiesiog skrieja neįtikėtinu greičiu ir labai lengva pasiklysti. Todėl, jei ieškote sprendimų, mielai kreipkitės ir mes padėsime išsirinkti, patarsime, o, jei pageidausite, įvykdysime visą projektą.

Dėl rūpimų klausimų kreipkitės asmeniškai, jei ieškote aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo patikimumo produkcijos bei profesionalių sprendimų. 

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!