fbpx

Xkodas

Išmaniosios spynos – puikus sprendimas verslui

Išmaniosios spynos namams ir verslui

Išmaniosios spynos yra jau praktiškai patikrintas sprendimas verslui net ir karantino metu. Tai patogi, socialiai atsakinga ir saugi priemonė aptarnauti klientus be jokio kontakto.

Žinoma, šis žingsnis reikalauja abipusio kliento ir paslaugos tiekėjo supratingumo, pasitikėjimo ir lankstumo, tačiau kada, jei ne dabar? Išmaniosios durų spynos įgalina verslą daryti tokius sprendimus, kuriuos drąsiai galima pavadinti keičiančiais apsipirkimo kultūrą. Kas žino, gal būtent 2020-uosius prisiminsime ne tik kaip tą metą, kai visi kartu kentėjome karantiną, bet ir kai kartu įgyvendinome pažangiausius technologinius sprendimus mūsų visų kasdieninėje veikloje.

Mes siūlome prekybos taškams, kurie dėl karantino negali tęsti savo veiklos, pasidomėti galimybe aptarnauti savo klientus be jokio kontakto. Internetinė bankininkystė, bendravimas telefonu, tikslūs nurodymai ir galimybė klientui į prekybos vietą patekti išmaniosios spynos pagalba – tai jau įgyvendintas ir pasiteisinęs sprendimas, kurį gali išbandyti kiekvienas norintis ir siekiantis išlaikyti savo verslą sunkmečiu.

Išmaniosios spynos ir bekontaktis aptarnavimas

Daugiau apie išmaniąsias spynas galite sužinoti čia pat mūsų tinklapyje, o mes taip pat siūlome nemokamas konsultacijas telefonu ar asmenine žinute. Mielai galime išsamiai papasakoti apie galimybę be jokio kontakto aptarnauti savo klientus, kuriems ir karantino metu reikia jūsų siūlomų prekių. Šalyje gan neblogai veikia kurjerių tinklas, tačiau mūsų siūlomas variantas leidžia sutaupyti laiko – t.y. prekes gauti daug greičiau. Taip pat – sutaupyti pinigų, nes spyna yra vienkartinė investicija, mielai kreipkitės dėl individualaus pasiūlymo.

Išmanioji spyna įgalina verslą be jokio kontakto, saugiai ir patogiai pakviesti pirkėją į savo fizinę parduotuvę, kur jis atsiims išsirinktą prekę. Tai laiką ir pinigus taupantis metodas, kurį jau išbandėme karantino metu!

Kaip išmaniosios spynos pasitarnauja verslui?

 • aptariame Jūsų verslo specifiką ir mes išsamiai pristatome, kaip veikia išmanioji spyna;
 • kartu įvertiname, ar Jūsų verslui galimas tokio užrakto suteikiamas aptarnavimo modelis;
 • vos per vieną darbo dieną mes įrengiame Jums išmaniąją spyną, suteikiame visas naudojimosi instrukcijas;
 • jei pageidaujama, padedame įrengti ir kitas saugumo sistemas, reikalingas klientų aptarnavimo kontrolei;

Galima bekontakčio klientų aptarnavimo modelis:

 • su Jumis susisiekia klientas, pateikia prekės užsakymą;
 • susitariate dėl apmokėjimo bankiniu pavedimu ar per mokėjimo platformas;
 • klientui pateikiate iš anksto pasiruoštą instrukciją, kaip ir kur atsiimti prekes, kaskart sugeneruodami naują patekimo į patalpas kodą;
 • nuotolinis spynos valdymas vyksta mobiliosios programėlės pagalba – labai paprasta ir patogu;
 • klientas gauna nurodymus, unikalų kodą, atvyksta į prekyvietę, užeina vidun, pasiima prekę, išeina, o durys užsirakina automatiškai;
 • klientas nebegali antrą kartą pasinaudoti kodu ar kitaip tuo piktnaudžiauti;
 • papildomam saugumui patariame naudoti vaizdo kameras.

Mielai kviečiame kreiptis į mus, išsamiai papasakosime apie jau įgyvendintus tokio tipo projektus, jų veikimo principus.

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!