fbpx

Xkodas

Automobilių raktai: taisymas, gamyba, programavimas

Automobilių raktai tampa išmanesni ir jų gamyba yra nuolat tobulėjantis ir vis daugiau žinių bei įgūdžių reikalaujantis procesas. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti raktus, skirtus praktiškai visoms transporto priemonėms, kurios yra eksploatuojamos Lietuvoje.

Jei pametėte transporto priemonės raktą, jis sugedo, sulūžo ar dėl kokių kitų priežasčių negalite deramai naudotis visomis rakto funkcijomis, kreipkitės į mus ir mes mielai padėsime Jums. Mes esame įsikūrę Marijampolėje, tačiau aptarnaujameklientus visoje Lietuvoje ar net užsienyje.

Jei Jums reikalinga skubi pagalba ar avarinis atrakinimas, kreipkitės ir mes mielai rekomenduosime specialistus arčiausiai Jūsų. Patikėkite šiuos darbus profesionalams, kad išvengtumėte didesnių nesklandumų, susijusių su automobilio ar kitos transporto priemonės saugumo sistemos sutrikimais.

Transporto priemonių užvedimo raktuose diegiamos vis pažangesnės technologijos, o tai svarbu dėl saugumo bei patogumo. Todėl pamestas ar sugadintas raktas tampa tikru galvos skausmu automobilio savininkui, o mes siūlome šią problemą išspręsti greitai ir profesionaliai. Vienas pagrindinių kriterijų, apie kuriuos teiraujasi automobilio ar kitos transporto priemonės savininkas yra kaina bei patikimumas.

Kaina labai priklauso nuo konkretaus modelio, o mes užtikriname, kad visi mūsų siūlomi raktai yra sertifikuoti, atitinka visus saugumo reikalavimus. Be to mes pasirūpiname, kad prarastas raktas būtų pašalintas iš duombazės ir niekas neturėtų galimybės juo pasinaudoti.

Pametus ar nepataisomai sugadinus raktą reikia jį pašalinti iš automobilio apsaugos sistemos.

Kaip elgtis, jei praradote transporto priemonės raktą:
Jei pametėte transporto priemonės raktą, jis sulūžo ar kaip kitaip buvo pažeistas ir neatlieka savo funkcijos, tuomet mes galime Jums padėti. Galime pagaminti naują raktą, o taip pat pasirūpinsime senojo rakto panaikinimu iš automobilio apsaugos sistemos, kad niekas negalėtų juo pasinaudoti.

Visi mūsų siūlomi raktai yra sertifikuoti, atitinka visus gamintojų keliamus reikalavimus, tad galime užtikrinti jų kokybę ir patikimumą.

Užpildykite anketą ir greitai su jumis susisieksime.

Svarbu žinoti:

  • pametus ar nepataisomai sugadinus raktą reikia jį pašalinti iš automobilio apsaugos sistemos – išprogramuoti;
  • raktus dera taisyti tik pas patikimus raktininkus, kad būtų užtikrinamas jūsų transporto priemonės saugumas;
  • patariame teirautis, ar raktų gamintojas, taisytojas dirba su sertifikuotais produktais;
  • jei negalite net atrakinti savo transporto priemonės, kreipkitės į mus ir pasirūpinsime avariniu atrakinimu patys arba rekomenduosime specialistus arčiausiai Jūsų;
  • pamesti ar sugadinti automobilių raktai yra nedidelė problema ir mes greitai bei profesionaliai ją išspręsime.ne

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!