fbpx

Xkodas

Išmanieji namai: ką verta žinoti?

Išmanieji namai prasideda nuo pat jų durų slenksčio. Saugus, patogus patekimas į namus yra labai svarbūs ir kasdien mus lydintys veiksmai, o visa tai įvertiname tik tuomet, kai kas nors nutinka.

Išmanieji namai gali susidėti iš daugybės sprendimų, susijusių tiek su tvariu vartojimu, tiek su atsinaujinančia energetika, įvairių buitinių užduočių automatizavimu, skaitmenizavimu.

Mes siūlome prisidėti prie Jūsų namų saugumo ir patogumo. Išmaniosios durų spynos, kurias mes pristatome rinkai yra vienos geriausiai vertinamų visame pasaulyje. Turėjome garbės prisidėti prie jų testavimo, tobulinimo, tad dabar siūlydami jas klientams atsakome už visus jų įvardinamus privalumus.

Labai patogu yra tai, jog visi namų saugumą ir patogumą užtikrinantys įrenginiai, kuriuos siūlome, yra sujungiami į vieną sistemą. Visa tai lengvai valdoma mobiliosios programėlės išmaniajame telefone pagalba. Išmanioji spyna, specialūs davikliai, išmanus dūmų detektorius, atitinkantis visus ES saugumo kriterijus gali būti valdomi, kad ir kur bebūtumėte. Taip operatyviai gausite visus pranešimus apie tai, kas vyksta Jūsų namuose Jums ten nesant.

Išmanieji namai prasideda nuo durų – jų saugumo patikimumo bei patogumo.

Įrenginiai prisitaiko prie Jūsų rutinos:

Išmanioji spyna užtikrina tai, kad nebereikės daugiau sukti galvos dėl raktų arba rūpintis, galbūt palikote neužrakintas duris. Durys užsirakins automatiškai arba galėsite tai padaryti išmaniosios programėlės pagalba. Jei nuspręsite įsirengti ir dūmų detektorių, tuomet būsite tikri, kad nebūdami namuose gausite skubius pranešimus į savo mobilųjį telefoną, jei patalpose atsiras dūmų ir kils pavojus saugumui. Šiems įrenginiams reikalingas wi-fi ryšys, o, jei jis netikėtai nutrūksta, gaunate pranešimą apie tai mobiliojoje programėlėje.

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!