fbpx

Xkodas

Ar egzistuoja neatrakinama durų spyna?

Šiuo metu rinkoje egzistuoja bene vienintelė durų spyna, kurią iš tiesų galima vadinti neatrakinama. apie ją, o taip pat – apie išmaniųjų spynų privalumus, verslo ir namų saugumą bei išmanias idėjas pokalbyje su 15min.lt komanda.

Nuo 1987-ųjų plėtojamas šeimos verslas tikrai mums yra daugiau nei darbas. Durų spynos, įvairūs saugumo sprendimai namams ar verslui, automobilių raktai ir viskas, kas susiję su tiek klasikiniais, tiek ir pačiais moderniausiais užraktais, jau tapo miela mūsų kasdienybe. Mielai pasidalinome tuo su portalo 15min.lt reporteriais, kuriems sakome atskirą ačiū už tokį šaunų pokalbį. Džiaugiamės galėję papasakoti plačiau, o tikru komplimentu laikome aplinkinių įvertinimą, kad apie spynas mokame pasakoti įdomiai.

Sulaukėme klausimų ne tik apie standartines, bet ir sparčiai populiarėjančias išmaniąsias spynas. Tai spyna, kurią gali valdyti iš bet kurios pasaulio vietos. Būdamas Niujorke aš galiu atrakinti savo namų Lietuvoje duris. Jos atsidaro su kodu arba su piršto antspaudu.

Skaitykite visą mūsų pokalbį.

Norime pasidžiaugti, jog aplink save buriame bendruomenę žmonių, kurie vertina aukščiausią kokybę, daug dėmesio skiria savo namų ar verslo saugumui. Išmaniosios spynos ir kitos naujausios technologijos, kurias pristatome Jums, yra ne tik saugumą užtikrinantys sprendimai, bet ir didelis patogumas. Kiekvienas išbandęs tokio tipo užraktus labai greitai patvirtina, jog yra labai patogu pamiršti rūpesčius dėl raktų, neužrakintų durų ar interesantų įleidimo į patalpas norimu metu.

Išmanioji spyna įgalina verslą be jokio kontakto, saugiai ir patogiai pakviesti pirkėją į savo fizinę parduotuvę, kur jis atsiims išsirinktą prekę. Tai laiką ir pinigus taupantis metodas, kurį jau išbandėme karantino metu!

Keletas faktų apie mūsų įmonę:

 • nuo 2001 m. priklausome Lietuvos raktininkų asociacijai, o nuo 2003 m. turime ir tarptautinį pripažinimą;
 • vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome automobilių blokų programavimo darbus;
 • nuolat bendraujame ir bendradarbiaujame su geriausiais spynų gamintojais iš viso pasaulio;
 • mielai teikiame nemokamas konsultacijas namų ar verslo saugumo klausimais;

Mūsų diegiamas ir jau veikiantis  bekontakčio klientų aptarnavimo modelis:

 • su Jumis susisiekia klientas, pateikia prekės užsakymą;
 • susitariate dėl apmokėjimo bankiniu pavedimu ar per mokėjimo platformas;
 • klientui pateikiate iš anksto pasiruoštą instrukciją, kaip ir kur atsiimti prekes, kaskart sugeneruodami naują patekimo į patalpas kodą;
 • nuotolinis spynos valdymas vyksta mobiliosios programėlės pagalba – labai paprasta ir patogu;
 • klientas gauna nurodymus, unikalų kodą, atvyksta į prekyvietę, užeina vidun, pasiima prekę, išeina, o durys užsirakina automatiškai;
 • klientas nebegali antrą kartą pasinaudoti kodu ar kitaip tuo piktnaudžiauti;
 • papildomam saugumui patariame naudoti vaizdo kameras.

Mielai kviečiame kreiptis į mus, išsamiai papasakosime apie jau įgyvendintus tokio tipo projektus, jų veikimo principus.

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!