fbpx

Xkodas

Išmanieji durų užraktai ir praėjimo kontrolės sistema

Praėjimo-kontrolės-sistema-viešbučiams-ir-biurams

Įvairaus dydžio biurams, viešbučiams, kitoms viešoms erdvėms yra itin aktuali praėjimo kontrolės sistema. Ji turi veikti nepriekaištingai, tad kokius durų užraktus pasirinkti ir kaip juos kontroliuoti realiu laiku?

Dažnai galvos skausmu tampa tokios sistemos įrengimas. Ypač, jei vykdoma rekonstrukcija ir siekiama atnaujinti užraktus, praėjimo kontrolės sistemą. Galime patikinti, jog egzistuoja sprendimas, kuris leidžia įdiegti patikimą sistemą ir išvengti didelių rekonstrukcijų.

Mūsų išbandyti ir siūlomi SMARTair™ durų užraktai ir praėjimo sprendimai viešbučiams bei kitam verslui puikiai užtikrina saugumą, o taip pat veikia dideliame plote. Tokius užraktus lengva įrengti. nereikia vedžioti jokių papildomų laidų, o užraktai veikia net jeigu nutrūksta ryšys su sistema ar dingsta maitinimas.

Kontrolės stotelė susiejama su programine įranga kompiuteryje ar išmaniajame įrenginyje ir tokiu būdu galima patogiai valdyti net iki 30 durų. Ši sistema vadinasi „SMARTair Wireless Online“, o jos dėka suteikiamas maksimalus sistemos pajėgumas dideliems, nuolat užimtiems pastatams, pavyzdžiui, viešbučiams, Taip galima realiu laiku kontroliuoti praėjimą bei žmonių judėjimą itin dideliuose pastatuose.

SMARTair™ durų užraktai ir praėjimo sprendimai viešbučiams bei kitam verslui puikiai užtikrina saugumą, o taip pat veikia dideliame plote.

„SMARTair Wireless Online“ privalumai:

  • suderinama su PIN kodų įvedimo sistemomis, REID technologijomis, virtualiais raktais;
  • vienos stotelės pagalba galima patogiai kontroliuoti net iki 30 durų;
  • bet kokio dydžio pastate suteikia galimybę kontroliuoti praėjimą realiu laiku;
  • nereikalauja jokių papildomų laidų, paprastai sumontuojama, o užraktas veikia net dingus maitinimui ar ryšiui.

Mielai kviečiame kreiptis į mus dėl bendradarbiavimo ir gauti individualų pasiūlymą JAU DABAR.

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!