fbpx

Xkodas

Išsami išmaniosios spynos sumontavimo instrukcija

Išmaniosios spynos sumontavimo instrukcija

Pateikiame išsamią instrukciją, kaip patiems susimontuoti vieną popliariausių mūsų spynų BEE-LOCK P1 . Ši sumontavimo instrukcija padės žingsnis po žingsnio įsidiegti spyną ir papildomą įrangą.

Išmanioji spyna BEE-LOCK P1 yra viena dažniausių mūsų siūlomų iš viso išskirtinai kokybiškų spynų katalogo. Vienas iš jos privalumų yra ir tas, jog ji yra gan paprastai sumontuojama ir lengvai valdoma tiek mechaniškai, tiek nuotoliniu būdu per speciąlią programėlę. Žemiau pateikta sumontavimo instrukcija leis patiems įsidiegti visą reikiamą įrangą ir taip užtikrinti patogų bei patikimą namų, biuro ar kitų patalpų saugumą.

Mes patariame atlikti visus nurodytus veiksmus žingsnis po žingsnio, o, jei kiltų bet kokių klausimų ar nesklandumų, iškart susisiekite su mumis ir mes nemokamai pakonsultuosime telefonu ar vaizdo skambučio pagalba internetu.

Šią išmaniosios spynos sumontavimo instrukciją parengėme ir testavome su paprastais vartotojais, tad tikimės, kad ji bus lengvai suprantama ir patogi. Pateikiama ne tik informacija, kaip atlikti mechaninius veiksmus, bet ir kaip įdiegti bei susieti programinę įrangą. Tai keli paprasti žingsniai, kurie padeda užtikrinti aukščiausio lygio apsaugą.

Pateikiama ne tik informacija, kaip atlikti mechaninius veiksmus, bet ir kaip įdiegti bei susieti programinę įrangą.

Kaip sumontuoti išmaniąją spyną?

 • įsigijus tokią spyną reiktų įsitikinti, ar pakuotėje yra visos detalės, perskaityti instrukciją;
 • vos vieno varžtelio pagalba lengvai sureguliuokite spynos cilindrą pagal Jūsų durų plotį;
 • parsisiųskite programėlę į savo mobilųjį telefoną, vos kelių mygtukų paspaudimu užsiregistruokite ir tapkite oficialiu vartotoju;
 • pakraukite stotelę ir ją susiekite su su programėle (išsamiai pateikiame žingsnius, kaip tai atlikti);
 • sumontuokite spyną ir daviklį duryse, patikrinkite ar sistema veikia ir mėgaukitės patogumu bei saugumu.

Išmaniosios spynos patogios ne tik namuose, bet ir verslo patalpose. Pateikiame jau įgyvendintą bekontakčio klientų aptarnavimo modelį:

 • su Jumis susisiekia klientas, pateikia prekės užsakymą;
 • susitariate dėl apmokėjimo bankiniu pavedimu ar per mokėjimo platformas;
 • klientui pateikiate iš anksto pasiruoštą instrukciją, kaip ir kur atsiimti prekes, kaskart sugeneruodami naują patekimo į patalpas kodą;
 • nuotolinis spynos valdymas vyksta mobiliosios programėlės pagalba – labai paprasta ir patogu;
 • klientas gauna nurodymus, unikalų kodą, atvyksta į prekyvietę, užeina vidun, pasiima prekę, išeina, o durys užsirakina automatiškai;
 • klientas nebegali antrą kartą pasinaudoti kodu ar kitaip tuo piktnaudžiauti;
 • papildomam saugumui patariame naudoti vaizdo kameras.

Mielai kviečiame kreiptis į mus, išsamiai papasakosime apie jau įgyvendintus tokio tipo projektus, jų veikimo principus.

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!