fbpx

Xkodas

Namų ar biuro saugumas aktualus visiems

Jūsų namų ar biuro saugumas dabar gali būti užtikrinamas naudojantis specialiomis sistemomis, lengvai valdomomis nuotoliniu būdu išmaniojo įrenginio pagalba.

Namų ar biuro saugumas – aktualus visiems, o dabar tai vis lengviau įgyvendinama. Tiesiog savo išmaniojo  telefono ekrane galite stebėti duomenis realiu laiku, o namus apsaugoti ne tik nuo įsibrovėlių, bet ir, pavyzdžiui, nuo gaisro ar kitų negandų. Išmanieji dūmų detektoriai sureaguoja į bet kokius dūmus ir nedelsiant siunčia pranešimą į Jūsų mobilųjį įrenginį. Taip pat specialių daviklių pagalba galite gauti informaciją apie atidaromus langus, duris ar net stalčius.

Tiems, kam aktualu biuro saugumas, derėtų atkreipti dėmesį į dokumentų ar kitos svarbos informacijos kaupimą bei laikymo sąlygas. Kaip užtikrinti, kad duomenys būtų saugūs? Kokį seifą geriausia rinktis?

Išmaniosios spynos, davikliai

Atsakydami į klausimus apie išmaniąsias spynas nuolat susiduriame su nustebimu, jog lengvai galima valdyti procesus nuotoliniu būdu ir užtikrinti nepriekaištingą saugumą. Jei nieko nestebina galimybė atrakinti ir užrakinti duris išmaniosios programėlės pagalba, tai, pavyzdžiui, davikliai, leidžiantys fiksuoti informaciją apie stalčių, spintų darinėjimą taip pat yra galima saugaus biuro ar ypatingai saugių namų dalis.

Seifai

Taip pat – seifai dokumentams ir jų įrengimas yra svarbus aspektas ir išties puiki investicija, nes duomenų ir daiktų saugumas yra labai svarbus. Turime garbės bendradarbiauti su geriausiais seifų gamintojais ir norime atkrepiti dėmesį, jog naujausi seifai ne tik turi ištobulintus užrakinimo mechanizmus, bet ir jau ilgus metus jų gamybai naudojama lazerinė „High Tech” technologija, kuri leidžia vos iki kelių milimetrų sumažinti tarpą tarp seifo durelių ir korpuse. Seifo vyrių išdėstymas, užrakto sistema, naudojamas motorinis ar mechaninis mechanizmas – visa tai yra svarbiausia aspektai, nulemiantys seifo kokybę ir patikimumą.

Siekiant maksimalios kokybės, reikia dėmesį skirti net ir smulkiausioms detalėms. .

Namų ar biuro saugumo užtikrinimas

Svarbiausia prisiminti, jog saugumas yra kompleksiškas ir siekiant maksimalios kokybės, reikia dėmesį skirti net ir smulkiausioms detalėms. Jūsų duryse gali būti įrengta pati patikimiausia išmanioji spyna, tačiau durys gali neturėti nei paties žemiausio saugumo sertifikato, tad apie saugumą negalės būti net kalbos. Taip pat ir sus seifais, specialiais davikliais – jų veikimas turi būti tiksliai suderintas, o be fizinio saugumo užtikrintas ir skaitmeninųi duomenų sauga.

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!