fbpx

Xkodas

Rasti raktai: virtualūs radinių biurai

Jei pametėte raktus, piniginę, mobilųjį telefoną ar kitą brangų turtą, tuomet tikėtina, kad viena pirmųjų platformų, kur pradėsite paieškas, bus internetas. Čia galima rasti daugybę virtualių „radinių biurų”. Mes taip pat esame sukūrę tokį, kviečiame prisijungti.

 

Rasti raktai ar kiti asmeniniai daiktai gali būti greitai grąžinti jų savininkui. Jei pametėte daiktus, reiktų pasirūpinti ir tuo, kad jais nebūtų pasinaudota kitų asmenų. Pametę banko kortelę kreipiamės į banką, o, jei pametėte raktus, rekomenduojame dėl to pasikonsultuoti su raktų gamintojais.

Ypač tai aktualu padaryti, jei pametėte automobilio raktą, kuris turi unikalią mikroschemą, susietą su transporto priemonės saugumo sistema. Visada geriausias variantas yra pabandyti ieškoti ir surasti pamestą daiktą, tačiau, jei to padaryti nepavyksta, tuomet pasirūpinkite, kad raktas būtų panaikintas iš duomenų sistemos ir juo neitų pasinaudoti tiems, kas gali turėti piktų kėslų.

Be abejonės turime ir gerų naujienų, nes galime pagaminti naujus raktus. Jie bus sertifikuoti, atitiks visus saugumo reikalavimus. Galime pasiūlyti visų automobilių markių raktus, atlikti tiek jų išprogramavimo darbus, tiek ir pritaikyti naujus.

Ne veltui akcentuojame išmaniosios durų spynos privalumus, nes joms nereikalingi raktai ir nereikia dėl jų rūpintis.

Jei pametėte raktus, rekomenduojame dėl to pasikonsultuoti su raktų gamintojais.

Keli praktiški patarimai:

Norime atkreipti tų, kurie radote raktus ar kitą asmeninį turtą, dėmesį – paieškokite būdų, kaip šiuos daiktus grąžinti savininkams. Tai paprasta padaryti internete, o, jei tik yra galimybė, daiktus derėtų pristatyti į artimiausią policijos nuovadą. Tikėtina, kad daiktus pametęs asmuo kreipsis į šią instituciją.

Rasti raktai nesuteks jokios naudos, o štai pametusiam tai nemenkas galvos skausmas. Padėkime jį kuo greičiau panaikinti.

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!