fbpx

Xkodas

Savarankiškas atvykimas: išmanios spynos integracija į nuomos sistemą

Užsiimantys trumpalaike nuoma nuolat siekia optimizuoti procesus. Vienas jų – raktų (praėjimo kodo) perdavimas. Pagrindinė TEDEE® portalo integravimo su kanalų valdymo sistemomis koncepcija – supaprastinti ir automatizuoti prieigos suteikimą prie nuomojamo buto, kuriame naudojamos išmaniosios TEDEE® spynos.

Trumpai apie spyną

Išmanioji spyna TEDEE® yra tikrai išskirtinis produktas išmanios praėjimo kontrolės pasaulyje. Vienas pagrindinių aspektų – ši spyna yra bene plačiausiai pritaikoma įvairaus tipo durims. Dar vienas minėtinas aspektas – pagrindinis spynos mechanizmas montuojamas patalpos viduje, o ne durų išorėje. Rinkoje yra ir daugiau panašių sprendimų, tačiau TEDEE® spyna išsiskiria savo dizainu Ūyra kiek mažesnė už konkurentų spynas). Be to ji labai lengvai pritaikoma trumpalaikės nuomos verslui ar net nedideliems viešbučiams, kuomet siekiama įgyvendinti savarankiško atvykimo funkciją ir praėjimo kontrolę vykdyti greitai, saugiai bei patogiai tiek savininkui, tiek ir svečiams.

Tokiu atveju spynos komplekte privalo būti belaidė klaviatūra. Ji reikalinga tam, kad svečias galėtų suvesti gautą kodą ir numatytu metu patų į patalpas. Taigi tam, kad būtų galima vykdyti išmaniąją praėjimo kontrolę ir užsiimti nuomos verslu, reikalinigas TEDEE® spynos komplektas, kurio galutinė kaina yra 475 Eur. T.y. visas spynos komplektas + HUB + belaidė klaviatūra. 

Primename, kad HUB išmaniosioms spynoms reikalingas tam, kad įrenginį galėtumėte valdyti nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos, kur yra internetas. Patalpoms, kur yra sumontuota išmanioji spyna, internetas taip pat būtinas. Būtent HUB pagalba jūsų WiFi ryšys sujungiamas su išmaniu įrenginiu ir leidžia naudoti jos visas funkcijas. Ar galima apsieiti be HUB? Galima, bet tada atsisakoma visų nuotolinio spynos valdymo funkcijų. Kiekvienas pasirenka pagal savo poreikius.

Jei domitės šia spyna, atsiųskite mums savo durų nuotrauką ir mes labai greitai atsakysime, ar ši spyna Jums tiks bei aptarsime detales. Tačiau dabar norime plačiau papasakoti apie TEDEE® programines integracijas, kurios suteikia išties išmanių sprendimų, dirbantiems su „Airbnb” ar „Booking” platformomis.

Patogi integracija

Jei turite visą išmaniosios spynos komplektą, tuomet be jokio vargo galite užsiimti trumpalaike nuoma ir tiek sau, tiek svečiams suteikti nepriekaištingą patogumą – pamiršti raktus, jų perdavimo procedūras ir pan. Dar daugiau – TEDEE® pristatė programinę integraciją ir pasistengė, jog vadinamojo skaitmeninio rakto perdavimo procesas būtų automatizuotas.

Pagrindinis integracijos privalumas – automatinis PIN kodo generavimas, užtikrinantis prieigą prie nuomojamo ploto tam tikrais laiko tarpais. Tai ne tik padeda vykdyti tikslią praėjimo kontrolę, bet ir sekti patalpų užimtumo grafikus ir žinoma – daugiau nebesukti galvos dėl raktų perdavimo. Užtikrinamas ir didelis patogumas svečiams, nes jie gali atvykti jiems patogiu metu.

Prieigą svečiams – PIN kodą – galima siųsti naudojant „Tedee“ programėlę arba per bet kurį „Messenger“. Tokia laisvė leidžia nestresuoti ir valdyti nuomą iš bet kur. BET jūs galite tai padaryti dar geriau – viską automatizuoti taip, kad jums net nereikėtų to valdyti. Reikia tik  kanalų valdymo sistemos, integruotos su „Tedee“. Kaip tai padaryti? Apie viską iš eilės.

Kaip sujungti automatinę praėjimo kontrolę (skaitmeninį raktą) su mano paskyra?

Be abejonės pirmasis žingsnis yra susikurti paskyrą užsakymo portale (pvz., Booking.com, Airbnb) ir užregistruoti naują nuosavybę. Jei tokiąpaskyrą jau turite, tuomet Jums tereikia pasirinkti patinkančią rezervavimo valdymo sistemą ir atlikti reikiamas integracijas. Sistemų sąrašas:

Smoobu👇

 

Guesty👇

 

Pasirinktą valdymo sistemą lengvai susiesite su TEDEE® valdymo sistema ir mėgausitės nepriekaištingu patogumu.

Kaip atlikti integraciją (EN kalba):

 

Ką dar verta žinoti?

Būtinos sąlygos, norint pradėti naudotis trumpalaikės nuomos integracija:

  • vartotojas yra išmaniosios „Tedee“ užrakto savininkas;
  • vartotojas yra apgyvendinimo įstaigos (patalpos) savininkas (arba valdytojas) palaikomoje trumpalaikės nuomos platformoje.

Štai kaip atrodys automatizavimo procesas:

  • Savininkas susieja kanalo valdymo sistemą su „Tedee“ paskyra naudodamas „tedee“ portalą.
  • TEDEE® sistema sinchronizuoja visas apgyvendinimo vietas iš trumpalaikės nuomos platformos.
  • Savininkas „Tedee“ išmanųjį užraktą susieja su būstu.
  • TEDEE® sistema sinchronizuos visas aktyvias ir būsimas susietų apgyvendinimo vietų rezervacijas iš nuomos platformos.

Nuo šio momento svečių prieiga bus valdoma automatiškai – pagal gaunamus užsakymus. Tai reiškia, kad:

  • kai įvyksta nauja rezervacija, PIN kodas bus sukurtas automatiškai,
  • kai rezervacija atšaukiama arba užbaigiama, PIN kodas automatiškai ištrinamas,
  • PIN galiojimas bus atnaujintas pasikeitus užsakymo datai,
  • svečias bus išsamiai informuotas apie prieigą prie PIN kodo.

 

Linkime gero ir efektyvaus naudojimosi išmaniaisiais įrenginiais. Jei turite klausimų dėl spynų ar kito tipo praėjimo kontrolės, kreipkitės į mūsų komandą ir mes mielai Jums padėsime. Esame vieni iš rinkos lyderių, nuolat pristatantys sprendimus, atitinkančius visus saugumo, tvarumo reikalavimus. Gerų svečių, jei užsiimate nuomos verslu, ir iki malonaus!

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!