fbpx

Xkodas

iLOQ – tai naujos išmanių spynų galimybės

Džiaugiamės galėdami pristatyti Suomijoje sukurtas, pagamintas ir ištestuotas spynas. Jos ne tik sertifikuotos bankinio lygio saugumo sertifikatu, bet ir išpildo tvarumo idėjas. Tai yra daugiau galimybių vykdyti praėjimo kontrolę saugiai, patogiai ir išmaniai. Esame oficialūs iLOQ atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir kviečiame daugiau sužinoti apie ateitį, kuri jau čia!

Pažangiausias sprendimas rinkoje jau čia!

Dar pernai tarptautinėje saugumo konferencijoje Vokietijoje užsimezgusi pažintis su iLOQ komanda peraugo į partnerystę. Tapome šio prekinio ženklo atstovais Lietuvoje ir Latvijoje, o sprendimai, kuriuos siūlome, aktualūs tiek aukštos kokybės gyvenamiesiems namams, tiek pramoniniams ir visuomenės objektams, kurie nori išmaniausiu būdu rinkoje valdyti parėjomo kontrolę. Būtent šiam segmentui nuo šiol turime sprendimų, kurie atitinka aukščiausią saugumo lygį, yra tvarūs ir leidžia naujausių technologijų pagalba be elektros srovės, laidų, baterijų ir interneto valdyti praėjimo kontrolę.

Galima išskirti dvi pagrindines spynų grupes ir sprendimus: iLOQ S5, skaitmeniniu raktu pagrįstas sprendimas, maitinamas kinetine energija, kuri susiformuoja raktą kišant į spyną ir iLOQ S50 maitinimas į spyną, perduodamas per atstumą, priliečiant mobilųjį telefoną. Labai svarbu paminėti tai, kad galime pasiūlyti bene visų rinkoje egzistuojančių užraktų tipus, tokius kaip paprasti cilindrai, skandinaviško tipo, spintelių, el. skydinių bei pakabinamų spynų užraktai. Ir visa tai vienoje sistemoje. Mėgstame sakyti nuo pašto dėžutės iki pakabinamos spynos, kurią gali atrakinti ir vandenyje.

Visi produktai gaminami iš perdirbtų žaliavų, o tvarumo idėją padeda įgyvendinti ir tai, jog šioms išmanioms spynoms nereikia jokių laidų ar baterijų. Tai ženkliai sumažina spynų priežiūros kaštus, padeda sutaupyti laiko, o ekspertų nuomone, funkcionalumu šios spynos lenkia visus panašaus tipo užraktus, kuriems reikalinga elektros energija ir kurie gali būti pavadinti išmaniais.

Kur pritaikoma?

iLOQ produkcijos pritaikymas išties beveik be ribų. Raktų gamybos srityje ir su įvairaus tipo užraktais dirbame daugiau nei 30 metų, todėl galime patikinti, kad idėjos apie pritaikomumą nėra tik reklaminis šūkis. Tai gali patvirtinti ir tie, kurie ieško aukščiausiomis technologijomis paremtų saugumo ir praėjimo kontrolės sprendimų. Kur dažniausiai pritaikomos S5 ir S50 spynos?

Pirmasis segmentas yra komunalinių paslaugų teikėjai, tokie kaip elektros energijos gamybos ir skirstymo įmonės, telekomunikacijų tinklo paslaugos, duomenų centrai, vėjo jėgainės, vandens valymo įrenginiai, nekilnojamojo turto paslaugos ir transporto paslaugos. Šių sričių atstovai tikrai gali patikinti, kad jie nuolat ieško būdų, kaip padidinti našumą ir supaprastinti veiklą. Augant šioms įmonėms, didėja jų poreikis rasti veiksmingą būdą valdyti kelias sistemas ir daugybę užraktų. Pamesti raktai, gendantys užrakto mechanizmai, baterijų keitimas (jei tai išmani spyna) ir panašūs veiksmai reikalauja didelių kaštų. Sprendimas jau yra ir jo pavadinimas – iLOQ!

Kaip tai veikia?

iLOQ S50 serija – tai beraktė, NFC palaikanti mobiliosios prieigos technologija, kuomet užrakto mechaniniam veiksmui panaudojama energija, gauta iš mobiliojo įrenginio (telefonas, laikrodis). Visa užraktų sistema sujungiama duomenų debesies pagalba ir taip galima tiksliai matyti bei valdyti patekimą į patalpas ar teritorijas. Tai yra pirmasis ir vienintelis užrakto cilindras, veikiantis tokiu principu.

Paprastai tariant, su iLOQ S50 sistema Jūsų mobilusis įrenginys (tiek su Android, tiek su iOS programine įranga) tampa raktu. Tam tereikia įsidiegti iLOQ programėlę, o sistemos administratoriui – priskirti Jums patekimo į konkrečias patalpas ar teritorijas leidimą. Sistemos valdymas vyksta per „debesyje” esančią SaaS platformą, , kurios dėka galima audituoti, kas, kokiu metu, kokį užraktą atrakino ar galės atrakinti.

Visus S50 serijos produktus rasite čia. 

iLOQ S5 serijos spynos yra paremtos išmaniųjų raktų sistema. Spynos atrakinimui yra panaudojama kinetinė energija, kuri atsiranda įkišant raktą į spyną. Verta pastebėti tai, kad visų raktų geležtės yra vienodos, todėl, jei raktas pametamas ar sugadinamas, labai paprasta jį pakeisti kitu. Ar konkretus raktas atrakina konkrečią spyną, nusprendžia sistemos administratorius.

Raktas taip pat veikia kaip patekimo pro pagrindines duris kortelė (pavyzdžiui, į biurų pastatą, mokymo įstaigą ar pan.). Tai labai lanksti ir patogi praėjimo kontrolės valdymo sistema, kuriai taip pat nereikia jokių baterijų ar elektros energijos, tačiau, kuri leidžia kontroliuoti praėjimą nuotoliniu būdu, suteikti praėjimo leidimus (pagal grafikus ir pan.), vykdyti darbo apskaitos kontrolę.

Visus S5 serijos produktus rasite čia.

Ieškantiems sprendimo

Mūsų komanda atitiko griežtus iLOQ įmonės reikalavimus, todėl tapome oficialiais šio prekinio ženklo atstovais Lietuvoje ir Latvijoje. Atliekame tiek sistemos projektavimo, tiek diegimo ir visos priežiūros darbus. Svarbiausia, kad mes greitai ir profesionaliai galime Jums rasti sprendimą, jei siekiate optimizuoti praėjimo kontrolės sistemas ir norite žengti pažangiausių rinkoje sprendimų keliu.

Kartu su iLOQ siūlome unikalius sprendimus. Tiek S5, tiek S50 serijos spynos apjungiamos į vieną patogią ir išskirtinai saugią platformą, kurios duomenys saugomi ne trečiose šalyse, o Suomijoje.

Kreipkitės dėl išmaniųjų praėjimo kontrolės sprendimų ir mes mielai Jums padėsime. Konsultuojame tiek nuotoliniu būdu, tiek ir atvykdami į Jūsų objektus. 

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!