fbpx

Xkodas

Seifai namams ir verslui: mielai padėsime išsirinkti

Seifai namams ir verslui galima rinktis iš daugybės variantų. Vertinantys savo turtą ir norintys jį saugiai laikyti savo namuose ar kitose privačiose patalpose, renkasi sertifikuotus naujos kartos išmanius seifus.

Mūsų siūlomi seifai dokumentams, daiktams ar kitam Jūsų turtui saugoti ne tik pasižymi aukščiausiais saugumo reikalavimais, bet ir yra patogiai valdomi, itin atsparūs aplinkos poveikiui. Pagrindiniai kriterijai, kuriais derėtų vadovautis renkantis seifą yra:

  • paskirtis;
  • seifo dydis;
  • saugumo kategorija;
  • atsparumas aplinkos poveikiui.

Seifai pinigams, dokumentų saugojimui aktualūs ne ti verslo atstovams, bet ir visiems, kurie nori patikimai saugoti savo turtą. Seife gali būti laikomi ir tam tikri brangūs daiktai – nuo prabangios elektroninės technikos iki antikvarinių dirbinių, papuošalai. Dažniausiai seifai būna suskirstyti į atskirus skyrelius, tad daiktus laikyti yra patogu. Mūsų kataloge galite rinktis iš daugiau nei 40 skirtingų seifų.

Seifo kokybė ir patikimumas susideda iš viso komplekso detalių. Tai yra visos seifo detalės turi būti aukščiausios kokybės – nuo dureliš vyrių iki sienėlių, užrakto, tvirtinimo detalių. Kalbėdami apie išmanųjį namą ar verslą, atitinkantį saugos reikalavimus, mes nuolat akcentuojame šį kompleksiškumą. Tai yra raginame atkreipti dėmesį į detales ir skirtingas grandis – nuo spynų ar saugos kamerų iki seifų, signalizacijų, kito tipo detektorių.

Namų ar verslo saugumas susideda iš daug dedamųjų. Seifas yr avienas svarbiauisų akcentų, į kurį dera investuoti ramybės labui.

Ką planuojate saugoti seife?

Puikiai pritaiomi tiek namuose, tiek biure yra seifai dokumentams. Tai saugus ir itin patogus būdas laikyti svarbius popierius ir nebijoti jų palikti išvykstant net ir ilgesniam laikui. Mūsų siūlomi seifai yra itin atsparūs aplinkos poveikiui, saugo dokumentus ar kitą turtą nuo ugnies, vandens ar kitų stichijų.

Apibendrintai galime pastebėti, jog taip pat populiaru seifuose laikyti savigynai skirtus ginklus, juvelyrinius dirbinius, antikvarinius arba asmeniškai brangius daiktus. Kreipkitės jau dabar ir mes parinksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį seifą dokumentams, daiktams, brangenybėms.

Saugokite savo turtą ir būkite saugūs.