fbpx

Xkodas

Išmaniosios spynos ir trumpalaikė nuoma EN

Išmaniosios spynos yra puikus sprendimas tiems, kas užsiima trumpalaike nuoma. Tai nepakeičiamas būdas saugiai ir patikimai kontroliuoti patekimą į patalpas.

Pažangiausios išmaniosios spynos gali būti valdomos nuotoliniu būdu, o būsto svečiai į savo išmaniuosius įrenginius gauna tikslius nurodymus, kaip patekti į vidų.

Be to galima patogiai kontroliuoti įsiregistravimo ir išsiregistravimo laiką. Svečiai gali atvykti kad ir vidurį nakties, nes tokio tipo užraktas nereikalauja jokių raktų perdavimo, jų slėpimo ar pan.

Mūsų siūlomos smart locks gali būti valdomos mobiliosios programėlės pagalba, o visą informaciją apie pateikimą į patalpas svečias gauna jam patogiu būdu. Svarbu tai, jog galima numatyti konkretų įsiregistravimo ir išsiregistravimo laiko intervalą. Jam pasibaigus konkretus asmuo su savo kodu jau nebepateks į patalpas, tačiau galės su savo kodu patekti, pavyzdžiui, namus tvarkantis asmuo.

Svečiai gali atvykti kad ir vidurį nakties, nes tokio tipo užraktas nereikalauja jokių raktų perdavimo, jų slėpimo ar pan.

Taupykite laiką:

Taupyti laiką ir visus kaštus, susisjusius su raktų perdavimu svečiams, atvykstantiems į Jūsų patalpas, dabar yra labai paprasta. Net kelių tipų išmaniosios spynos, kurias siūlome, gali būti valdomos nuotiliniu būdu, jų kodai gali būti nuolat keičiami, tiksliai kontroliuojamas patekimasį ir iš patalpas.

Tokias spynas jau patvirtino ir didžiųjų trumpalaikės nuomos platformų atstovai, pavyzdžiui, Airbnb. Informaciją apie patekimą į patalpas patogu perduoti per jas, trumpaja žinute ar specialių programėlių pagalba, tad net nebūtina susitikti su nuomininkais.  Garantuojamas ne tik patogumas, bet ir saugumas, nes šios išmaniosios spynos atitinka pačius aukščiausios užraktams keliamus saugumo reikalavimus, turi tai patvirtinančius sertifikatus.

Gaukite išskirtinį pasiūlymą jau dabar, nes įsigyhant dvi ar daugiau išmaniųjų spynų mes suteikiami iki 20 proc. NUOLAIDĄ!